Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: e190 difrentsiaal
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimusi tekkinud 190e difrentsiaali kohta. Usun, et siinsed mehed oskavad kindlasti head nõu anda.
Mul on Mb 190e aastast 1986, 2.0, originaalis peaks vist olema sellel 4 käiguline käigukast? Minul on 5 käiguline, 3manda käiguga kasvab kiirus kuskil sinna 150-160 km/h kanti. Küsimus selles, et kas oskab keegi pakkuda, mis ülekandega mul tegu on või pean diffri laiali kiskuma ja seda teo pealt lugema? Tahtmine igaljuhul nõuab aeglasemat ülekannet.
Peale selle veel küsimus millise Mercedes-Benz diffrid sellele masinale veel sobivad ? Huvi pakub just võimalikult aeglane kuid jõuline ülekanne.

Igasugust infot oodates, Puukas
(19-02-2013, 09:54 PM)puukas Kirjutas: [ -> ]Küsimusi tekkinud 190e difrentsiaali kohta. Usun, et siinsed mehed oskavad kindlasti head nõu anda.
Mul on Mb 190e aastast 1986, 2.0, originaalis peaks vist olema sellel 4 käiguline käigukast? Minul on 5 käiguline, 3manda käiguga kasvab kiirus kuskil sinna 150-160 km/h kanti. Küsimus selles, et kas oskab keegi pakkuda, mis ülekandega mul tegu on või pean diffri laiali kiskuma ja seda teo pealt lugema? Tahtmine igaljuhul nõuab aeglasemat ülekannet.
Peale selle veel küsimus millise Mercedes-Benz diffrid sellele masinale veel sobivad ? Huvi pakub just võimalikult aeglane kuid jõuline ülekanne.

Igasugust infot oodates, Puukas


ülekandearv on difri korpusele löödud
[Pilt: 58779-installation07.jpg]

http://190rev.net/forums/archive/index.php?t-6900.html