Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 300td 91a keskmised vent avad ei sulgu.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere! w124 300td 91a salongis olevaid kesmiseid õhuavasid ei ole võimalik millegipärast täielikult kinni keerata. Kuna sealt sooja õhku niikuinii pole võimalik välja võluda, siis natuke häirib see immitsev külm õhuvool... Ehk keegi teab juhatada, kustkaudu asjale läheneda, et lõpptulemuseks oleksid täielikult sulguvad vent. avad?
sama jama... muljusin vendi avade ümbrust ja läksid kinni lõpuks. Kuigi sellele võiks ka muidugi seletus olla, mis selle anomaalia tekitab... :/
kui mälu mind ei peta võib see kamm olla seotud sellesamuse sisekuuskandiga mis keskmisest vendiavast vastu vaatab...et kui lahti võtad pead samapalju kordi ka kinni keerama, sellest on siinsamas või vanas foorumis juttu olnud aga teemat ei leidnud, muidugi võin ka eksidaConfusedilly: ärge siis pikka viha pidageCool
[quote=scrat]
kui mälu mind ei peta võib see kamm olla seotud sellesamuse sisekuuskandiga mis keskmisest vendiavast vastu vaatab...et kui lahti võtad pead samapalju kordi ka kinni keerama, sellest on siinsamas või vanas foorumis juttu olnud aga teemat ei leidnud, muidugi võin ka eksidaConfusedilly: ärge siis pikka viha pidageCool
[quote]
Jutt jumala õige.Pidi vist kuuskanti lahti keerama.
Seda sisekuuskanti pead keerama jah. Oli vist 4-milline ja võti peaks olema midagi mööblivõtme sarnast või siis L-kujuline, et ribide vahelt sisse mahuks (mingi padrunikomplekti otsik ei mahu, sellepärast seletan).
Polti ennast näed suht kohe, kui lähedalt avade keskkohta piilud, klappi näed ka, mis õhuvoolu sulgema peaks. Paned vendi puhuma ja keerad polti niikaua, kui enam tuult ei tule sealt.
Kaheminuti töö enamvähem.
jansa Kirjutas:Seda sisekuuskanti pead keerama jah. Oli vist 4-milline ja võti peaks olema midagi mööblivõtme sarnast või siis L-kujuline, et ribide vahelt sisse mahuks (mingi padrunikomplekti otsik ei mahu, sellepärast seletan).
Polti ennast näed suht kohe, kui lähedalt avade keskkohta piilud, klappi näed ka, mis õhuvoolu sulgema peaks. Paned vendi puhuma ja keerad polti niikaua, kui enam tuult ei tule sealt.
Kaheminuti töö enamvähem.

Tänud info eest,mul ka keskmised natuke "immitsevad".
Tänud info eest. Homme on mahti proovida...
Ja oligi :hump: probleem lahendatav selle sisekuuskandi kruttimisega. Tänud!
aga mis siis teha kui üldse keskelt midagi ei tule? jalgadele ka mitte. klapid kinni jäänud vist. milline oleks lihtsaim moodus puhuma saada?
Veelkord tänud,täna läks 5 minutit ja asi ok!

P.S. Oli jahh neljane kuuskant.
Savi Kirjutas:kesmiseid õhuavad - Kuna sealt sooja õhku niikuinii pole võimalik välja võluda...
Mul seoses sellega kohe küsimus, kas sealt ei peagi sooja õhku tulema või on see mingi 124 tüüpviga, ma pole kah oma kupeel sealt kunagi sooja saanud kuigi talvel oli jubedasti vaja.
rock Kirjutas:
Savi Kirjutas:kesmiseid õhuavad - Kuna sealt sooja õhku niikuinii pole võimalik välja võluda...
Mul seoses sellega kohe küsimus, kas sealt ei peagi sooja õhku tulema või on see mingi 124 tüüpviga, ma pole kah oma kupeel sealt kunagi sooja saanud kuigi talvel oli jubedasti vaja.
Tüüpviga vist jah :eureka:
W123'l sama asi. Sealt tuleb välis õhk. Suvel võib ilusa ilma korral sooja ka saada :lol:
rock Kirjutas:
Savi Kirjutas:kesmiseid õhuavad - Kuna sealt sooja õhku niikuinii pole võimalik välja võluda...
Mul seoses sellega kohe küsimus, kas sealt ei peagi sooja õhku tulema või on see mingi 124 tüüpviga, ma pole kah oma kupeel sealt kunagi sooja saanud kuigi talvel oli jubedasti vaja.


Miks oli jubedalt vaja,läheb ju Mercedes-Benz kenasti soojaks küll?
hmm hästi läheb soojaks muidu jah, aga kuna mul kindalaeka asemel armatuuris subwoofer siis paremal pool pole isegi toru küljes mitte, lihtsalt tahtsin teada kas nii peab olemagi või on midagi ikka pe...ses
keskmistest avadest tuleb sooja õhku juhul kui vajutada see ringiratast nooltega nupp sisse.( ei tea ainult kas kõigil 124 see on)
väikemees Kirjutas:keskmistest avadest tuleb sooja õhku juhul kui vajutada see ringiratast nooltega nupp sisse.(  ei tea ainult kas kõigil 124 see on)

See nupp lülitab õhu siseringluse peale,imelik ka kui see soe poleks (eeldades,et salongis mingi soojus ikka on.)