Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Iirimaa kelmid tegutsevad jälle!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere mersupere,

kuna mersupere on meil suur ning erialasi jagub igasse valdkonda, siis saadan välja üldise hoiatuse. Ettevõttes kus ma töötan, rentis välja kolm autot. Ühe auto sõitsid ribadeks, ühe jätsid Riiasse ning üks tuli enamvähem ilusti tagasi.

Legendi kohaselt nad müüvad tööriistu, kuid olen nüüd nende jälgi tagaajanud ning tean, et need tööriistad on kas katki või puudulikud. Enamasti on tegemist 500kg generaatoritega.

Kui peaks kunagi selliste inimestega kokkupuutuma, siis kindlasti MITTE MIDAGI neilt osta või neile midagi anda. Kindlasti oleks meeldiv, kui saaks sellest minule teavitada.. tahaks nendega veel ühe korra elus kohtuda SmileSmile

Olge turvalised ja eelistage Eestimaiset!
(11-02-2013, 04:58 PM)Harry Kirjutas: [ -> ]...
Legendi kohaselt nad müüvad tööriistu, kuid olen nüüd nende jälgi tagaajanud ning tean, et need tööriistad on kas katki või puudulikud. Enamasti on tegemist 500kg generaatoritega.
...

Kuidas ma need tõprad peaks ära tundma? Peale selle, et ajavad segast pusinässi?
(11-02-2013, 05:06 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(11-02-2013, 04:58 PM)Harry Kirjutas: [ -> ]...
Legendi kohaselt nad müüvad tööriistu, kuid olen nüüd nende jälgi tagaajanud ning tean, et need tööriistad on kas katki või puudulikud. Enamasti on tegemist 500kg generaatoritega.
...

Kuidas ma need tõprad peaks ära tundma? Peale selle, et ajavad segast pusinässi?

Ma hetkel olen veidi tegutsemas selles vallas. Kirjutan varsti uuenduse, kus on täpsemad andmed olemas. Aga pm. on asi väga lihtne. Nad kõlavad kahtlaselt, näevad kahtlased välja ja kui tulevad midagi müüma.. iirlased.. siis on asi väga selge. Tänaval neid niisama ei näe, nad on seda juba päris kaua teinud ja päris osavaks muutunud.
mina juba kohtusin nendga,mingi punase väiksema autoga oli,marki ei pannud tähele aga genekaid pakkusid 400 euri eest,et ei saa lennuki peale kaasa võtta Eusa_wall tegin ka juttu ja pakkusin 100 euri geneka eest aga ei loäinud kaubaks,see oli äkki üleeelmise nädala lõpus Mõigus.Üks oli paksuke ja ilgelt libeda jutuga
Need kelmid on käinud ka Tõrvas. Isale pakuti samamoodi kolme generaatorit. Ütles, et 2 meest oli kes rääkisid inglise keeles. Järelikult olid samad vennad.
Kui väikene auto oli? Minu punase bussiga sõitsid ringi, kuid ma pakun, et eestis ssõitsid läti autodega ja vastupidi. Et legend oleks usutavam. Paraku on hetkel nii, et kõik teated tulevad minevikust ja hetkel neid vist enam ei ole näha. Küll aga võivad veel tegutseda Lätis, Leedus või Soomes. Soovitan seda teemat rääkida edasi, äkki saab veel jälile. Kindlasti ka asi ammu politseis, kuid politsei väga midagi enam teha ei saa.

Lugusi olen nüüd veelgi kuulnud, kus on kontoritest asju nahka pannud ning 2011 tegid täpselt sama skeemi + müüsid võltsasfaltit.

Kui keegi tüssata sai, siis võib minu numbri anda 56808001. Üritan jõud kokku saada ja äkki koos midagi korda saada. Vaikselt on mul juba väikene grupp kogunenud, kellel on omad kogemused olnud.
mingi huindai võikeauto mu meelest oli äkki
Mul käis ka mingi tegelane generaatorit pakkumas. Sõitis mingi keskmise sedaaniga. Roheline? Ei mäleta nii väga. Silmanurgast nägin, kui kõrvale garaazi juurde sõitis.

Pressis ilgelt peale, kutsus välja vaatama jne. Meil oli juba kerge tahtmine talle toruga vastu pead anda ta suhtumise peale....
Oleksid pidanud andma. Aga õnneks viimane kord kui ma ühte nägin, siis tal oli nina puruks löödud Smile Ei tea kes teo omaks võtab, kuid tore, et nad oma suhtumisele väärika palga said.
[Pilt: 22792-kaamera_3.jpg]

[Pilt: 93227-kaamera_5.jpg]

Veidikene kehvad pildid, kuid ühed vähesed, kuhu need tüübid peale on jäänud.
Eelmine nädal olid Rakveres. Genekaid pakkusid samuti. Ca 50-ndates, üks kiilaspäisusele kalduv, teine väga lühikest kasvu. Väga suure iiri aksendiga inglise keelt räägivad. Liikusid punase Trafficuga.

Edud.
Janek.
(12-02-2013, 04:57 PM)janek126 Kirjutas: [ -> ]Eelmine nädal olid Rakveres. Genekaid pakkusid samuti. Ca 50-ndates, üks kiilaspäisusele kalduv, teine väga lühikest kasvu. Väga suure iiri aksendiga inglise keelt räägivad. Liikusid punase Trafficuga.

Edud.
Janek.

Jah, kahjuks kõik teated tulevadki eelmisest nädalast. Kui täpsem olla siis, kusagil enne neljapäeva. See oli, kui täpsem olla Nissan Primastar. Auto mida ma tagaajasin ja lõpuks Riiast kätte sain.