Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w202 ei vilguta tulesid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.
Autoks c180 aastast 99. Signalisatsiooni ei tohiks peal olla aga igatahes kui puldist kesklukku peale panen siis ei vilguta suunakaid. Alles kui puldil mingi 3 korda olen lukustusnuppu vajutanud siis vilgutab lõpuks. Lukustust maha võttes on alati kohe tulesid vilgutanud. Suht jama on nii, peab kontrollima kas uksed ikka läksid lukku või siis mitu korda vajutama lukustust et tuled vilguks. Äkki keegi seletab miks see nii on või mida tegema peaks.
mingi ukse, luugi lüliti ei toimi hästi, kui uks või luuk on lahti siis ei vilgutaEusa_angel
kas sama viga võib olla minu mesal Smile mul teeb hoopis sellist nalja , et ei lukusta juhi ust Big Grin iga 10-s kord kuskil läheb esiuks lukku .
(05-02-2013, 10:28 AM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]kas sama viga võib olla minu mesal Smile mul teeb hoopis sellist nalja , et ei lukusta juhi ust Big Grin iga 10-s kord kuskil läheb esiuks lukku .

järelikult ei näe, et juhiuks kinni onEusa_angel
(05-02-2013, 01:23 PM)laf1247 Kirjutas: [ -> ]
(05-02-2013, 10:28 AM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]kas sama viga võib olla minu mesal Smile mul teeb hoopis sellist nalja , et ei lukusta juhi ust Big Grin iga 10-s kord kuskil läheb esiuks lukku .

järelikult ei näe, et juhiuks kinni onEusa_angel


äkki suunad natuke ;D kus on see andur ja mida peaks vaatama ? või taas kord teeninduse laks ?

Mul vist probleem mingis lukus, mis natuke kaua läheb peale. Vajutan uksed lukku ja ootan mõned sekundid kuni lukud oma kõrinad lõpetavad ja kui siis uuesti vajutan vilgutab ka.