Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: õlivarras?!?!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
andestus lolli küsimusega aga kas 2,2 CDI-l selline asi puudub ? saab taset ainult kompuutrist vaadata . koht oli iseenesest olemas aa kui selel punni sealt ära võtsin siis haigutas seal all tühjus Eusa_wallEusa_wall
ise olen loll Big Grin sry see oli see koht kus käigukastile õli pannakse Big Grin
See sõltub küll autost ja aastast ja tõesti uuematel pole varrast. Aga kompuutrist vaadates näed ikka ära, kas on normis või mitte. Samuti sõidu ajal ta ütleb Sulle ise, kui õli liiga vähe või palju on.

Tauno

(30-01-2013, 09:54 PM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]andestus lolli küsimusega aga kas 2,2 CDI-l selline asi puudub ? saab taset ainult kompuutrist vaadata . koht oli iseenesest olemas aa kui selel punni sealt ära võtsin siis haigutas seal all tühjus Eusa_wallEusa_wall
ise olen loll Big Grin sry see oli see koht kus käigukastile õli pannakse Big Grin

(30-01-2013, 09:54 PM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]andestus lolli küsimusega aga kas 2,2 CDI-l selline asi puudub ? saab taset ainult kompuutrist vaadata . koht oli iseenesest olemas aa kui selel punni sealt ära võtsin siis haigutas seal all tühjus Eusa_wallEusa_wall
ise olen loll Big Grin sry see oli see koht kus käigukastile õli pannakse Big Grin

(03-02-2013, 04:11 PM)Tauno Mõts Kirjutas: [ -> ]See sõltub küll autost ja aastast ja tõesti uuematel pole varrast. Aga kompuutrist vaadates näed ikka ära, kas on normis või mitte. Samuti sõidu ajal ta ütleb Sulle ise, kui õli liiga vähe või palju on.

Tauno

(30-01-2013, 09:54 PM)Kupskin Kirjutas: [ -> ]andestus lolli küsimusega aga kas 2,2 CDI-l selline asi puudub ? saab taset ainult kompuutrist vaadata . koht oli iseenesest olemas aa kui selel punni sealt ära võtsin siis haigutas seal all tühjus Eusa_wallEusa_wall
ise olen loll Big Grin sry see oli see koht kus käigukastile õli pannakse Big Grin
seda tal tõepoolest ei ole jah Smile kompuuter näitab seda Smile aga harjumusest kohe sikutasin punni maha ja imestasin et krt seda varrast polegi ... siis laksasin lahti et krt see ju käigukasti õli oma :d