Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 1980 / w123 ce230 Story
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Seda hammasrihma sai küll vanasti esindusest ja polnud ka jubeda hinnaga.
Endiselt otsin endale parempoolset nikkel küljepeeglit..

Elektrilist antenni võib ka pakkuda. 5750 32 31/hallistekaimar@hotmail.com

Kas Mercedes-Benz romulast peeglit ei leia?
(26-06-2013, 09:33 AM)Lahekas Kirjutas: [ -> ]Kas Mercedes-Benz romulast peeglit ei leia?
Olen k2inud paljudes romulates, kuid asjatult. Oskab keegi mingit konkreetset kohta soovitada ?

Võrumaal, Nursil pidavat ka mingisugune Mercedes-Benz lammutus olema. Kontakti saad siit 5202177, vähemalt googeldades oli selline tel. number.
Kas sedaanil ja kupeel on ühesugused peeglid, kui on siis mul peaks üht teist olemas olema sedaani omasid!

Siim
(30-06-2013, 03:01 PM)siimruz Kirjutas: [ -> ]Kas sedaanil ja kupeel on ühesugused peeglid, kui on siis mul peaks üht teist olemas olema sedaani omasid!

Siim
Tänud !

Välimuselt on küll samad, kinnitustest ma ei oska rääkida..
Kui võimalik teed ehk pilti ja saadad mulle meili peale ?

Otsin aknatõstuki nupukomplekti ja "pardatšoki" puitdekoorliistu , pakkuge palun !
(30-06-2013, 06:10 PM)iKaimari Kirjutas: [ -> ]
(30-06-2013, 03:01 PM)siimruz Kirjutas: [ -> ]Kas sedaanil ja kupeel on ühesugused peeglid, kui on siis mul peaks üht teist olemas olema sedaani omasid!

Siim
Tänud !

Välimuselt on küll samad, kinnitustest ma ei oska rääkida..
Kui võimalik teed ehk pilti ja saadad mulle meili peale ?

Otsin aknatõstuki nupukomplekti ja "pardatšoki" puitdekoorliistu , pakkuge palun !
See osa on teistsugune,pane CE oma ja siis on korras.
[Pilt: 84973-P8311877.jpg]


Peegliosas on mure ilmselt lahendatud.. Vaja oleks pardatšoki puitdekooorliistu ,aknatõstuki nuppu ja numbritulesid.

Tänud kõigile !

[Pilt: 67296-_MG_1969.JPG]

Varsti rohkem pilte algsest autost ja tööde käigust..
Antud momendil on auto keretõõdest 100% valmis. Jäänud veidi elektrit ja muud nokitsemist.


[Pilt: 38487-_MG_1962.JPG]
Valge on ikka tõesti õige värv! Väga edev masin.
Wow! Eusa_clap Elustan vana teemat.
Kuidas auto elab? Vaevalt ei müünud oled. Eusa_think
Oleks huvitav natuke lugeda ja värskeid pilte vaadata, et foorumisse niiöelda vürtsi lisada Icon_razz
Lehti: 1 2