Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: AUX command raadiole
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Tere

Kas keegi on teinud coman raadiole AUX pistikut, mida saab ühendada telefoniga?
On see üldse võimalik?
Et saaks ise telefonist lasta muusikat või kasutada handsfree asemel.
(19-01-2013, 03:30 AM)Sven165 Kirjutas: [ -> ]Tere

Kas keegi on teinud coman raadiole AUX pistikut, mida saab ühendada telefoniga?
On see üldse võimalik?
Et saaks ise telefonist lasta muusikat või kasutada handsfree asemel.

Tere!

Minu C200-s oli see AUX pistik kindalaekas paremas küljes, kaugelt paistab nagu kruvi. Sain muusika telefonist auto kõllidesse kenast läbi selle. Command-i pealt tuleb valida Sys -> AUX.
(08-05-2013, 09:48 AM)q1plus Kirjutas: [ -> ]Tere!

Minu C200-s oli see AUX pistik kindalaekas paremas küljes, kaugelt paistab nagu kruvi. Sain muusika telefonist auto kõllidesse kenast läbi selle. Command-i pealt tuleb valida Sys -> AUX.

Sinna võid veel BT A2DP vastuvõtja panna, siis ei pea juhtmetega jändama. Smile
(08-05-2013, 06:55 PM)marek Kirjutas: [ -> ]
(08-05-2013, 09:48 AM)q1plus Kirjutas: [ -> ]Tere!

Minu C200-s oli see AUX pistik kindalaekas paremas küljes, kaugelt paistab nagu kruvi. Sain muusika telefonist auto kõllidesse kenast läbi selle. Command-i pealt tuleb valida Sys -> AUX.

Sinna võid veel BT A2DP vastuvõtja panna, siis ei pea juhtmetega jändama. Smile

Kas BT A2DP on bluetooth? Olen kuulnud, et kõige puhtam kõla tuleb ikkagi läbi juhtme.
(09-05-2013, 08:59 AM)q1plus Kirjutas: [ -> ]Kas BT A2DP on bluetooth? Olen kuulnud, et kõige puhtam kõla tuleb ikkagi läbi juhtme.

BT=BlueTooth, A2DP=Advanced Audio Distribution Profile. Eks juhtmega on kindlasti parem, eriti kui väga odavat BT vastuvõtjat kasutada. Kui autos hoidik kus juhe küljes, siis pole vahet. Aga kui seda koguaeg sisse-välja kiskuda... Smile
Mitsu. Outlanderil kasutasin Bluetooth Audio-t ja kvaliteet oli küll väga hea!
Tere !!

Kus kohas see täpselt on see pistik kinda laekas on? Mina ei leidnud oma C 200 2004a cdi!!
(09-05-2013, 08:27 PM)Tafka007 Kirjutas: [ -> ]Tere !!

Kus kohas see täpselt on see pistik kinda laekas on? Mina ei leidnud oma C 200 2004a cdi!!

ma ei oska siia kuidagi pilti lisada aga anna oma e-mail ma panen sulle pildi, kus see täpsemalt mu autos on.
Ega igal mudelil ei olegi. See käib ikka lisana vast kaasas.