Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: M120 mootor + käigukast
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mootor võib(võikski) olla ilma elektroonikata, sisse- ja väljalaskekollektoreid ei pea samuti olema.

Ehk misiganes komplektsuses. Peaasi, et kolvigrupp töökorras oleks.

Võib pakkuda ka avariilisi S600 vms, kust tehnikat saada.


Tekkis paar ideed....

5204688
hents
Vabandust, et teemat risustan aga kas on tekkinud üks huvitav 124 idee? Smile
Jah. Ma otsustasin, et turbot ma kaubaliftile ei taha, sest siis peaks suure tõenäosusega loobuma kliimast (radikas jääb ette), mida ma ei taha, sest tegemist on ikka igapäeva/tööautoga.

Aga ilmselgelt jääb hetkel 3.2 mootorist jõudu puudu. Tunda on just rasket treilat vedades....ja varsti on vaja treilat vedada rohkem kui siiani.

Teine variant on ikkagi minna seda teed, et osta uuem pikk G500, aga noh...eks ta on veits kallis ka, minusugusele töötule.
Loodan, et leiad mida otsid ja ootan siis tulevikus ühte huvitavat teemat siia foorumisseSmile . Mul on endal ka üks projekti unistus m120 mootori ja w124ce näol kunagi tulevikus.
Teemat ilmselt ei tule, kui asi ka teoks saab.

Aga loodetavasti saab asja. Kõige reaalsem on ilmselt Leedust mingi komplektne raibe osta.
Kahju kui ei tule sealt oleks hea tarkust koguda olnud.
Eks ma annan teada, kui tehnika omandatud. Ega ma kade pole infot jagama, aga jagan vaid nendele, kes sellest lugu peavad. St tuleb ise tulla vaatama/rääkima.


Aga ootan pakkumisi või viiteid, kus tehnikat pakutakse.
(12-01-2013, 03:12 PM)hents99 Kirjutas: [ -> ]Eks ma annan teada, kui tehnika omandatud. Ega ma kade pole infot jagama, aga jagan vaid nendele, kes sellest lugu peavad. St tuleb ise tulla vaatama/rääkima.


Aga ootan pakkumisi või viiteid, kus tehnikat pakutakse.

Leedu vist t6esti parim variant. Kui leida 3-4K euriga mingi 140 ja sealt ylejäänud k6ik maha myya. Rootsis oli kunagi yks el.rikkega kährik 20000.- sekiga. Läks paari tunniga minema.
Kas k.kast talle tavaline V8 oma ei istu siis? Sa pane ikka juba getrag sinna otsa, mis jamad selle tomaadiga Unibrow
Difri pead ka ehk 600se pealt panema. M120 eraldi ostes maksab kuni 30K seki.
Vaata siin mingi ilma hinnata, v6id kysida.
http://www.bildelsbasen.se/?link=item&post_id=24527295