Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: lambi!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
kas aind mulle tundub v on see vähe vanemate härrade klubi?
tunnen end kui poisike siin kommi poes!
:demond:
Gre Kirjutas:Mehed jäävad alati lasteks!
Ainult mänguasjad muutuvad!:hump:
teoorias peaks ma nagu noorem olema ja Rolz pole ka just päris ätt Smile

aga tegelikult ma ei mõista seda boleemikat vanuse üle. viimasel ajal on päris mitu inimest hakanud silmi kõõritama numbri 20 peale. et alles poisike ju. aga samas on tegemist ikka äärmiselt personaalse küsimusega. mõni on 20-aastaselt poisike, mõni pereisa. mõni ei anna 30-selt kummagi mõõtu täis.
väga hea sain siit isegi vastuse!
nii et noored ruulivad!
Ma ka noor:bisou:
Mersufänlusel ja vanusel üldiselt pole seost.

Eks muidugi arvatakse, et MB on vanemate härraste auto, kuid nüüd on juba noorem seltskond seda üle võtmas.
Meil klubiski tegelikult igas vanuses liikmeid, kuid eks keskmine vanus tuleb ikka vast üle 25 aasta.

aga marki ma sellegipoolest ei plaani vahetada. rikume siis tavasid Smile
No mis need hõbedased juuksedki nii väga tekkima pole.
arvestades eriala peaks ma 35selt erimese insuldi saama, niiet vabalt võib ollaTongue
heh!! minu vanust te kyll teada ei taha !!
aga nagu öeldi vanusel ja mersufänlusel yldiselt seost pole..
airfrance1 Kirjutas:heh!! minu vanust te kyll teada ei taha !!
aga nagu öeldi vanusel ja mersufänlusel yldiselt seost pole..

sünd 02 mai 1988. täiesti avalik inff netis:cool_rsvd:
Heinar Kirjutas:No mis need hõbedased juuksedki nii väga tekkima pole.
annab värvida ju:eureka:
:demond:
Piisab neist looduslikest küll.
eriline spioon..
No ma kah ikka üsna noor. Nii et pole midagi, tähtis on sihik, mis meie autode ninal. Confusedmile:
Eks see ole autovalik ole nagu ka eluiga... toorena riisi põletada, vanemalt juba veidi soliidsema asjapulga roolis... Eks igaüks tunne ise, kui vana ta on! Smile
Ega väga palju oleneb, kes sulle selle Mercedes-Benz pisiku annab ja kuna, isal oli Mercedes-Benz ja kui ma oma load kätte sain seepasin vanemaid ja saingi kohe masina endale, sümboolse summa eest:p

väikemees

Mercedes-Benz ühendab mugavuse,vastupidavuse ja võimsuse- rahulolu!
Paljusi bmw omanikke näiteks jälgides on küll tunne,et neil koguaeg näpp p.....
ja keegi veel keerab ka seda!

Üks tõestisündinud lugu(mitte minuga)
Oli suur rändur ja pöidlaküüdiga reisis. kusagil euroopas, jälle hääletades, peatus üks keskealine mees, oma uhke BMW-ga. Sõiduajal tuli jutuks,et see on esimene BMW mis on aastate jooksul,teda kui hääletajat peale võtnud.
Sellepeale ütles bemmi mees,et autot ostes valis ta bmw ja mb vahel. Kuid ta on arusaanud,et tegi vale valiku ja lubas esimesel võimalusel auto ära vahetadaSmile
Vähe OT küll: MB on küll väga hea aga ei pea hakkama kohe teiste markide omanikke halvustama. Pole meepotti kust ei leiaks tõrva.
Lihtsalt minu subjektiivne arvamus...

väikemees

Ega ei tahagi halvustada.
Selle hääletaja jutu mõte oli see,et auto mark näitab vahel ka inimese iseloomu.
Need kihutavad bmw jäävad lihtsalt silma, neil ju maine juba sellineSmile

Lehti: 1 2