Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: mb ce 300
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Probleem seisneb siis selles, et ce300 162kw ei taha hästi pöördesse minna.
4 - 5 tuhande pöörde peal jääb kinni ja edasi ei taha minna , sumpast ajab ka imelikku tumedat tossu.
Sai pandud just uued küünlad ja uus nukkvõlli asendi andur aga probleem ikka alles Icon_rolleyes
Ei tea, mis asi see seda põhjustab, kuid minu endise südameke läks samade tunnustega "valhallasse". Siiani ei mõista!?!? Alguses hakkas kinni pooma samas pöörete vahemikus, hiljem enam ei poonud kuid jõud oli kadunud samas vahemikus. Siis tuli remont ja siis Eusa_wall
Kusjuures kõige huvitavam oli see, et "manalateed" läks konkreetselt ja sekundipealt paarisaja kilomeetri läbimisel pärast mootori kap. remonti... Tear

Ehk keegi aitab nüüd siis kaasvõitlejat??!

(Muidugi minu mootor oli M103, aga sümptom sama.)
(06-12-2012, 12:33 AM)BlackLady Kirjutas: [ -> ]Ei tea, mis asi see seda põhjustab, kuid minu endise südameke läks samade tunnustega "valhallasse". Siiani ei mõista!?!? Alguses hakkas kinni pooma samas pöörete vahemikus, hiljem enam ei poonud kuid jõud oli kadunud samas vahemikus. Siis tuli remont ja siis Eusa_wall
Kusjuures kõige huvitavam oli see, et "manalateed" läks konkreetselt ja sekundipealt paarisaja kilomeetri läbimisel pärast mootori kap. remonti... Tear

Ehk keegi aitab nüüd siis kaasvõitlejat??!

(Muidugi minu mootor oli M103, aga sümptom sama.)

"manalateed"
"valhallasse" mida need sõnad tähendavad ?Eusa_angel


Kas 4-5k rpmi pealt hakkab nagu pooma või hakkab lausa sakutama (nagu keegi tõmbaks-lükkaks su tooli seljatoest kiiresti)?
Et üks asi välistada - kõrvalistuja jalamati all on lambda pistik. Ühenda see lahti. Kui siis piirajani lendab, on viga lambdas. Minul oli sarnaste süptomitega lambda kutu.

PS: Mis auto registreerimismärgi kolm numbrit on?
Mul oli endal selline teema,et süütepool oli õhtal kui järsult gaas põhja vajutada siis hakkas pooma.Kui sujuvalt lasta siis nagu läks aga ka mitte kõige paremini.
ei ole jõudnud rohkem tegelda selle probleemiga , eks nädalavahetusel tuleb võimalikke vigasid otsima hakata. Eusa_whistle
Täna sai siis auto korralikult soojaks aetud ja natuke sõitu tehtud.
Täna siis jooksis kuskil 6.5tuhandeni välja , võtsin lamnda tagant ära ja ei muutunud midagi.
Präegu pole aega tegelda ka eriti ,aga eks enne jõule leiab vasta aega ja leiab vast vea üles. Rolleyes