Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 190 kapoti avamine kui autosse ei saa???
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere

Jama selline et aku tühi. Ukselukud katki ja ainult pagassi pääsen võtmega. Kuidas saaks kapoti lahti ilma et midagi lõhuksin?

Suured tänud juba ette abilistele.
(29-11-2012, 12:58 PM)G2rry Kirjutas: [ -> ]Tere

Jama selline et aku tühi. Ukselukud katki ja ainult pagassi pääsen võtmega. Kuidas saaks kapoti lahti ilma et midagi lõhuksin?

Suured tänud juba ette abilistele.

Murrad ikka oma autosse?

Mootorikatte lukk on iluvõre taga. Ajad sobiva konksu sisse ja tirid riivi eest. Nii triviaalse asja peale peaks ometi tulema.

Või roomad auto alla ja paned välise toite geneka pistiku jämedasse pessa või starteri tõmberelee vooluklemmile.

Või lõhud niikuinii vahetamist vajava akna. Tuuleklaasi oleks vist kõige mõistlikum, kuid selle kaudu on ebamugav mõnd mulku lahti saada...
Ma oma w124-l painutasin juhiukse ülevalt natuke eemale ja siis pika varda otsa tegin traadist aasa, millega sai kõrvalistuja ukselingist tõmmata.
enda auto ikka jah. vaja driftima minna õhtul ju. aga kui tõmban ribide vahel olevat kangi täiega kas see pihku ei jää? auto alla roniminbe ka variant. mul suht kõrge masin. varsti katsetan. aitäh
(29-11-2012, 02:32 PM)G2rry Kirjutas: [ -> ]aga kui tõmban ribide vahel olevat kangi täiega kas see pihku ei jää?

Jääb küll - tuuleriiv ei ole lukuga seotud. Ikka riivi keelt pead sikutama. Tuuleriivi käepideme tõmbad lihtsalt puruks arutult kiskudes.
Kui pagasnikusse pääsed, miks sa sealt täkku ei anna korraks, et keskluku lahti saaks?
(30-11-2012, 12:34 PM)C220 Kirjutas: [ -> ]Kui pagasnikusse pääsed, miks sa sealt täkku ei anna korraks, et keskluku lahti saaks?

Eee - kuhu? W201 on aku ju kapoti all...
Mina tegin nii
vaja läheb: taskulampi; tugevat traati=>( traadile väänad aasa otsa); ja umbes 15 minutit.
Taskulambiga näitad võre vahele valgust, traadiga proovid trossi kätte saada ja siis tõmbad.
Mina sain trossi kätte sealt kus on mingi karbi moodi asi, kuhu tross sisse jookseb. Ruumi on vähe aga töötab.
Vabandust - ei pannud tähele, et tegu 190-ga. w202-l on aku pagasnikus... Unibrow
Lugu lõppes puruks võrega ja ära lennanud ornamendiga Big Grin Aga sisse sain. Nimelt on mu auto nii stock ja korralik, et kapotiluku süsteemil oli ilusti plastik kate ka peal. Niisama trossi sikutamine võre tagant erinevate vidinatega ei andnud tulemust. Auto alla ronimine tundus unreal nats ning kuna klaasid on autol kõik korralikud ja nende lõhkumine veelgi tülikam ning kulukam siis ohverdasin esivõre. Muidugi väga raske oli seda teha sest auto tuli just 2 päeva enne seda juhtumit esiosa värvimisest ja sai ka uhiuue võre koos teiste jubinatega. Sad

Kui keegi teab õpetust kuidas legoks lahti võetud Mercedes-Benz kapoti ornamenti kokku panna siis võite ps-i saata Smile

http://distilleryimage8.s3.amazonaws.com...298f_7.jpg
Üks vedru, mis märki pinge all hoiab on pildilt puudu