Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: c124 3.0 132kw 1991.a mootor . Külmaltkäivitamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere , selline probleem,et sõbral samasugune auto nagu mul, c124 3.0 132kw 1991. a mootor. Külmalt käivitamisel mootor lubab ,aga käima ei lähe ja nii võibki käiama jääda. Kas keegi oskab aidata ? Küünlad sai maha võetud ja puhastatud , vahed sai 0.9 mm peale pandud ja säde olemas ! Küünlajuhtmed üle ei tao ! Kas keegi oskab aidata ?
(23-11-2012, 04:45 PM)Kristjan19 Kirjutas: [ -> ]Tere , selline probleem,et sõbral samasugune auto nagu mul, c124 3.0 132kw 1991. a mootor. Külmalt käivitamisel mootor lubab ,aga käima ei lähe ja nii võibki käiama jääda. Kas keegi oskab aidata ? Küünlad sai maha võetud ja puhastatud , vahed sai 0.9 mm peale pandud ja säde olemas ! Küünlajuhtmed üle ei tao ! Kas keegi oskab aidata ?

Ma vist juba kirjutasin, et KE-JETi korral tuleb kas auto viia spetsi juurde või teha endale lihtne süsteem selgeks. Midgai pole muutunud, keegi ei hakka n-kümnendat korda sama juttu kirjutama.

Keegi ei oska öelda, MIKS konkreetne pada käima ei lähe. Loe otsingust väljatulevad teemad üle, tee veaotsing ja kui selle juures miskit konkreetselt arusaamatuks jääb, siis küsi uuesti.