Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: OM 603 960 Manuaalkasti sobivus.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist huvitab selline asi milline manuaalkast sobib OM603 960 mootori külge hetkel seal veel automaat millest jubedalt kõrini.
(15-11-2012, 07:46 PM)kompart Kirjutas: [ -> ]Tervist huvitab selline asi milline manuaalkast sobib OM603 960 mootori külge hetkel seal veel automaat millest jubedalt kõrini.
Teeme vahetust, mul pakkuda korras (5käiku) kast 95 aasta masinalt koos kahemassilise siduriga. Tegelikult on mul ka kõik asjad olemas et ühest automaadist manuaal kastiga masin teha. Pedaalid, siduritorud, käigukangi süsteem vaid kardaani esimest otsa vist pole.
(15-11-2012, 07:58 PM)hannes_s Kirjutas: [ -> ]
(15-11-2012, 07:46 PM)kompart Kirjutas: [ -> ]Tervist huvitab selline asi milline manuaalkast sobib OM603 960 mootori külge hetkel seal veel automaat millest jubedalt kõrini.
Teeme vahetust, mul pakkuda korras (5käiku) kast 95 aasta masinalt koos kahemassilise siduriga. Tegelikult on mul ka kõik asjad olemas et ühest automaadist manuaal kastiga masin teha. Pedaalid, siduritorud, käigukangi süsteem vaid kardaani esimest otsa vist pole.

Oleks huvitatud küll kogu komplektist aga mu automaatkast on küpse.
Äkki oled nõus selle mulle müüma.