Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w203,c200,cdi,85kw,2001 tsirkulatsiooni pump
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,MB pere Smile
Sai siis soetatud omale selline isend ja sooviks teada teie soovitusi ja infot.Asi selles et sai käidud autoga kontrollis ja tulemus selline et tsirkulatsiooni pump on läbi.Äkki on kellegil üle või teab soovitada kedagi,mingit kohta kus saaks mõistliku hinnaga .Ette tänades
(24-10-2012, 08:20 PM)aikju Kirjutas: [ -> ]Tere,MB pere Smile
Sai siis soetatud omale selline isend ja sooviks teada teie soovitusi ja infot.Asi selles et sai käidud autoga kontrollis ja tulemus selline et tsirkulatsiooni pump on läbi.Äkki on kellegil üle või teab soovitada kedagi,mingit kohta kus saaks mõistliku hinnaga .Ette tänades

Täna sai lähemalt siis kõrv vastu pandud ja oli ikka kuulda et midagi nagu ikka põriseb.Ei tea,kas peale klemmide loksutamist sai siis ühenduse tagasi või ei ole tal ikka seda õiget pumba funktsiooni enam.
Kas neid annab ka puhastada kuidagi või kui läheb,siis vaja ikka uus asemele.
Teemaväline küsimus

Ka minu Vaneo käis diagnostikas ja tsirkulatsiooni pump näitab viga. Kustkohast ma selle pumba leian ja kas silmas peeti jahutusvedeliku pumpa või kliimaga seotud pumpa.
Mul oli sama viga ja pump ise maksab 125 eur ja nyyd korras
Paar päeva tagasi vahetasin oma pumpal ainult harjad. Sobivad näiteks akutrelli harjad.

http://www.drive2.ru/cars/mercedes/e_cla...al/280113/ kasutasin seda juhend

Aega võtab umbes 30 minutid, harjad mul olnud, siis remondi kulu 0 eurot.