Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: turvavöö kigin ja salongiventika vilin
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
w202 juhistme turvavöö igiseb kui ta peale on tõmmatud kuskilt posti juurest ja salongi ventikas vilistab. Kas saab kuidaski õlitada või mis teha?
Endal 190 ja 124 mõlemal turvavöö kuskil posti sees teeb plõksivat või naksuvat häält. Segab, aga pole uurinud mis see on. Ootan ka infot.
See on siis üldine viga, mul samuti turvavöö teeb häält Smile
mul täpselt sama probleem turvavööga. see polegi veel nii hull, sest viimasel ajal on mul miski jube sirin lae tule juures (ilmselt handsfree süsteem). ei saagi aru mida ta saada tahab...
Kellel siin 124 salongiventikas kigiseb- palju teie autod sõitnud on? Mul ka kigiseb, õigemini hiljaaegu hakkas, mõtlesin, et saaks selle järgi äkki oletada, palju ta reaalselt sõit on :) Võibolla kellelgi on kindel teadmine oma auto osas.

Millaski keeran enda omal juurde nagunii, hetkel olen kahevahel, et kas paneks 5 või 6 esimeseks numbriks :)
omal ka kõik ülaltoodud probleemid. Oskab keegi aidata?
minu arust pole heli seotud turvavööga. sõites auklikul teel uks lahti, siis seda heli nagu pole. võin ka eksida.