Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M: MB S600 V12 W140 1994a 4500eur
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii pakuks müügiks tõeliselt väga korraliku vanakooli S-klassi. Masinal peal vist minumeelest apsoluutselt kõik lisad mis üldse olla saab ning mis töötavad. Servouksed, pakettklaasid ,hele nahksisu, 4x el istmed, 4x istmesoojendused, el. katuseluuk jne jne jne. All 18" AMG valuveljed. Värvuselt on kirsipunane mis ei ole eriti igapäevane nähe Eesti oludes. Eestis arvel pole, toodud riigist USA kuid 90% ajast sõitnud Šveitsis,esmane rek. tehtud ARK'is, hooldusraamat, LS 300 000km, üks omanik. Pilte pole aga kellel tõsisem huvi saab ka need. Esialgu pakun ainult siinsele foorumi rahvale,kui huvi pole läheb suures plaanis auto24 müüki ja tunduvalt kõrgema hindega. Tegemist tõsiselt väga väga korraliku masinaga mis siinsetele müügis olevatele isegi uuema kerega S-klassidele teeb silmad ette. Veel mainiks ära,et ei ole igapäeva sõidus olnud oleva masinaga. Kellel huvi siis +372-53-591-299, kuna viibin üldiselt väga vähe arvutis,siis huvi korral helistada!
Minu teada oli lähiminevikus üks 600 punast värvi a24 müügis. A ma võin ka muidugi eksida. Edu müügil.
[Pilt: thumb_thisthreadisworthlesswithoutp.gif]
Mäletan ka, et oli.
(08-10-2012, 09:19 PM)HotPapa Kirjutas: [ -> ]Minu teada oli lähiminevikus üks 600 punast värvi a24 müügis. A ma võin ka muidugi eksida. Edu müügil.