Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Foorumi müügimehed
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Kas ei saaks teha foorumit kuidagi ümber, et ma ei näeks defaultina TURU teemasid. 95 % kogu mulast mis postitatakse on M: O: V: Eriti tõusevad esile teatud kodanikud, kelle postituste (õigemini teemade värskenud) on nii tuttav, et piltmälu teemade nimekirjast hakkab juba tekkima. Eks me kõik soovime midagi müüa ja osta, aga iganädalaselt uuendada oma velje (parandan 5-6 veljemüügi kuulutust) ja nii nädalast nädalasse või õigem oleks öelda kuust kuuse ja varsti aastast aastasse ehk, on veidi liiast.

Ehk tõesti aitab antud foorum müüa mõne tegelase W124 tagumist akantõstukit, kuid 10 000 € maksva luksauto teema uuendamine on rohkem risustava kui huve teeniva tagajärgjega.

Tegemist ei ole Mercedes-Benz ja tema varuosade müügiportaaliga vaid ikka muu eesmärki teeniva lehega.

Või panna kasutaja kohta müügikuulutuste piirang (nt 5 tk ja PUNKT).
Äkki võimalik teha nii, et uute postituste nimekirjas on seadistatav, kas näitab turu teemasid või mitte?

Kisakastile mingid reeglid (nt korduvad müügid võiks sealt välja visata)? Kas kisakasti saaks panna meelde jätma, on ta suletud või avatud asendis (et kui sulen, siis uuesti lehte avades on suletud)?
Üle mõistuse kalli hinnaga oma saasta müüjad ja iga päev uuendajad on tõesti tüütud...Eusa_drool

Aga.
Huvitav, aga mul "24h" klõpsates ei näita ühtegi müügikuulutust...
Selle jaoks on "Markets24".

Sul mingi seadistus vähe mööda?
(07-10-2012, 06:49 PM)stihl Kirjutas: [ -> ]Üle mõistuse kalli hinnaga oma saasta müüjad ja iga päev uuendajad on tõesti tüütud...Eusa_drool

Aga.
Huvitav, aga mul "24h" klõpsates ei näita ühtegi müügikuulutust...
Selle jaoks on "Markets24".

Sul mingi seadistus vähe mööda?

Mööda pole midagi, nagu minagi nähtavasti kasutame "vaata uusi postitusi" linki. Seal tuuakse esile ainult uued postitused eelmisest lugemise korrast.
Alustuseks on mõistlik lubada müügi teema UP max kord nädalas nagu see on BMW foorumis.
M6ttetut plära ka myygiteemades vaja ei ole. Nagu kylamutid...
A´la oleks huvi selle ja selle vastu....
Krt. v6ta telefon- helista,kysi, lepi kokku. Ei ole ju raske!
Eks üritame midagi välja mõelda, aga eks seetõttu saigi ka sisse pandud telefoni nõue, et huvi korral oleks võimalik helistada, mitte nännutada sada korda ühe asja kohta.
(07-10-2012, 11:27 PM)itbilen Kirjutas: [ -> ]M6ttetut plära ka myygiteemades vaja ei ole. Nagu kylamutid...
A´la oleks huvi selle ja selle vastu....
Krt. v6ta telefon- helista,kysi, lepi kokku. Ei ole ju raske!

Mis mõttes mõttetut plära? Et on OK postitada kuulutus: "müüa auto mertsedes huvilisel helistada..."

Uppimisele peaks panema piirangu, näiteks kord nädalas. Loomulikult ei päästa see pahatahtlike varikontosid kasutavate huligaanide käest, kuid niisama naljaviluks emotikoniga plõksimised väheneks.

Turuteemades vastamine peaks aga alles jääma - kõigil ei ole suhtlemisvajadust vaja rahuldada ja täpsustavad küsimused teevad elu lihtsamaks kõigil.
Uppimise piirang oleks küll vajalik.
Minu arvates oleks ka mõistlik piirata uuendamist kas siis 7 või suisa 14 päeva järel. Muidu on tõesti nii, et inimene müüb juba aasta otsa mingit asja ja kuulutus hakkab pähe kuluma.
Ettepanek oleks reeglitele mittevastavad teemad kustutada, mitte lukku. Pole mingit vahet kas müügi teema on lukus või mitte, loetav on ta ikka.
(08-10-2012, 09:41 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(07-10-2012, 11:27 PM)itbilen Kirjutas: [ -> ]M6ttetut plära ka myygiteemades vaja ei ole. Nagu kylamutid...
A´la oleks huvi selle ja selle vastu....
Krt. v6ta telefon- helista,kysi, lepi kokku. Ei ole ju raske!

Mis mõttes mõttetut plära? Et on OK postitada kuulutus: "müüa auto mertsedes huvilisel helistada..."

Uppimisele peaks panema piirangu, näiteks kord nädalas. Loomulikult ei päästa see pahatahtlike varikontosid kasutavate huligaanide käest, kuid niisama naljaviluks emotikoniga plõksimised väheneks.

Turuteemades vastamine peaks aga alles jääma - kõigil ei ole suhtlemisvajadust vaja rahuldada ja täpsustavad küsimused teevad elu lihtsamaks kõigil.

M6tlesin plära all selliseid uppe kus keegi kirjutab :" kui juhtub et kunagi tulevikus saan raha siis ostan selle sult kindlasti ära!"
Ei ole ju midagi informatiivset siin..
V6i keegi tahab midagi osta ja kirjutab igalpool et : "huvi on"- viitsib kirjutada kyll aga mitte helistada ja osta..
Pole midagi isiklikku
Huviline helistab,tillinäppija jääbki nahka venitama....
Siiski, piiranguid võiks olla minimaalselt.... siinkohal mõistlik konsulteerida/võibolla keegi on ka praegu paralleelselt BMW foorumi kasutaja ja oskab täpsustada kuidas on mõjunud nädalase puhtalt UP piirang sealse foorumi turu osale. Kõike ei pea ise katsetama.
BMW klubi foorum ongi üks suur müügiportaal. Aktiivsete teemade all näeb põhimõtteliselt ainult ost-müük-vahetus teemasi sest igapäev läheb ca. 10 bimmerit varuosadeks.
Suht suur läbu toimub seal, siin on hea rahulik.
Müügiteemad võiks jääda ainult "Market 24h" alla ja oleks asi korras Smile
väga väga hea uudis !
ootan muutusi
Nii sõbrakesed.

Sellest teemast olen ma rääkinud mitmete inimestega erinevatel üritustel. Paraku on ajaga nii nagu ta on. Müügikuulutuste erilahendused siin foorumis on plaanis ning kindlasti ka tulemas. Luban, et selle aasta sees kindlasti, kuid kui mingit plugini selleks ei ole, siis on mul aja leidmisega, et see teha veidi keeruline.

Senini ma juhiksin tähelepanu, et Viimaste 24h tunni postituste kõrval ehk "24h" on "Turu 24h", mis kuvab ainult turu kategoorias olevaid viimaseid uuendusi.
(08-10-2012, 11:11 PM)Harry Kirjutas: [ -> ]Nii sõbrakesed.

Sellest teemast olen ma rääkinud mitmete inimestega erinevatel üritustel. Paraku on ajaga nii nagu ta on. Müügikuulutuste erilahendused siin foorumis on plaanis ning kindlasti ka tulemas. Luban, et selle aasta sees kindlasti, kuid kui mingit plugini selleks ei ole, siis on mul aja leidmisega, et see teha veidi keeruline.

Senini ma juhiksin tähelepanu, et Viimaste 24h tunni postituste kõrval ehk "24h" on "Turu 24h", mis kuvab ainult turu kategoorias olevaid viimaseid uuendusi.

Tore kui muutused tuleksid, sest praegu saab turuhuviline ennast mus sogast ära lõigata kuid vastupidi mitte Smile
Ehk tasuks mõelda ka sellele kuidas turu juures otsingut paremaks teha, näiteks kui soovin ainult M või O kuulutusi lugeda siis oleks tore kui seda ka kuidagi filtreerida saaks jne.
(08-10-2012, 11:11 PM)Harry Kirjutas: [ -> ]Nii sõbrakesed.

Sellest teemast olen ma rääkinud mitmete inimestega erinevatel üritustel. Paraku on ajaga nii nagu ta on. Müügikuulutuste erilahendused siin foorumis on plaanis ning kindlasti ka tulemas. Luban, et selle aasta sees kindlasti, kuid kui mingit plugini selleks ei ole, siis on mul aja leidmisega, et see teha veidi keeruline.

Senini ma juhiksin tähelepanu, et Viimaste 24h tunni postituste kõrval ehk "24h" on "Turu 24h", mis kuvab ainult turu kategoorias olevaid viimaseid uuendusi.

Kas oleks väga keeruline kui mingi piirang ka et näiteks 1 kasutaja 1 ostu-myygi teema 1-s rubriigis 24 tunni jooksul.
(10-10-2012, 06:56 PM)itbilen Kirjutas: [ -> ]
(08-10-2012, 11:11 PM)Harry Kirjutas: [ -> ]Nii sõbrakesed.

Sellest teemast olen ma rääkinud mitmete inimestega erinevatel üritustel. Paraku on ajaga nii nagu ta on. Müügikuulutuste erilahendused siin foorumis on plaanis ning kindlasti ka tulemas. Luban, et selle aasta sees kindlasti, kuid kui mingit plugini selleks ei ole, siis on mul aja leidmisega, et see teha veidi keeruline.

Senini ma juhiksin tähelepanu, et Viimaste 24h tunni postituste kõrval ehk "24h" on "Turu 24h", mis kuvab ainult turu kategoorias olevaid viimaseid uuendusi.

Kas oleks väga keeruline kui mingi piirang ka et näiteks 1 kasutaja 1 ostu-myygi teema 1-s rubriigis 24 tunni jooksul.

No keeruline on, selline keeruline väljend. Võimatu ei ole, kuid lihtne ka mitte.. ehk siis keeruline. Kuid ma arvan, et sellel ei ole mõtet väga. Need UP vennad, no nad võiksid ise veidi oodata. Minu arust, kui iga hommik UP teha, siis pole nagu väga väga häiriv. Sest selline piirang kokkuvõttes piiraks foorumi kasutamist.
Mis järgmisena, nagu volvoclubmis on, et üks inimene paneb ostu-müügi teema üles ning kõik. Vastata ei saa, muuta võid, kuid midagi see ei muuda.. Seega kokkuvõttes ma arvan, et asjad võiksid võrdlemisi samaks jääda, kuid inimesed võiksid ennast ohjeldada oma spamm-upidega, muidu pistame piirangud peale. -- Kui varuosa ei müü, siis on äkki kuulutuse juures midagi viga??!
Olen ka täitsa nõus, et kuulutuste arvu kasutaja kohta pole mõtet piirata. See ,kas seda kuulutust pidevalt üles tõsta upimisega on muidugi teine teema.
Kui on piisavalt mb varuosi foorumis müügil on ju tegelikkuses hea, abivajaja leiab suurema tõenäosusega enda autole vajaliku jubina. Pole ju kahju sellest.
Lehti: 1 2 3 4