Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w211 päikesesirm
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Juhipoolne sirm liigub kole raskelt ja ilusti lae all ei psi, jääb nii 5 kraadise nurga all. Silber tahab uue eest 240 euri Eusa_wall Pole veel torkima hakanud aga on seal võimalik üldse midagi kõpitseda või hakkan lammareid kammima?
sirmi veel käima ei saanud aga avastasin et tuleb teleskoobina oma varre otsast ära, selleks et kui külje peale keerata saaks akna kuni b-piilarini katta.
(05-10-2012, 09:49 AM)thalenfrei Kirjutas: [ -> ]Juhipoolne sirm liigub kole raskelt ja ilusti lae all ei psi, jääb nii 5 kraadise nurga all. Silber tahab uue eest 240 euri Eusa_wall Pole veel torkima hakanud aga on seal võimalik üldse midagi kõpitseda või hakkan lammareid kammima?

Mul sama probleem, pole lahendust leidnud veel.
eks need meie probleemid eelnevast taksosõitmisest ilmselt tingitud on Smile
Julgen natuke kahelda, et mõtekas on e320cdi-ga taksot sõita. See takso probleem pigem ikka 220cdi-de mure. Mul auto ajalugu ka enamvähem teada, niiet välistaks selle variandi Big Grin. Kas sirmi küljest ära oled võtnud ja lahti lammutanud ? Mul tunne ,et see võll mille peale sirm liigub on seest roostes?? või mingi muu kahjustusega.
(20-03-2014, 11:54 AM)mj6u Kirjutas: [ -> ]Julgen natuke kahelda, et mõtekas on e320cdi-ga taksot sõita. See takso probleem pigem ikka 220cdi-de mure. Mul auto ajalugu ka enamvähem teada, niiet välistaks selle variandi Big Grin. Kas sirmi küljest ära oled võtnud ja lahti lammutanud ? Mul tunne ,et see võll mille peale sirm liigub on seest roostes?? või mingi muu kahjustusega.

Sirmi saab võlli peal välja tõmmata, et saaks teda paremini päikese ette seada. Rakendasin enda omale suht tugevasti jõudu ja määrisin vaseliiniga, ei muutunud mitte midagi paremaks. Kõverik millega lakke kinnitub on seestpoolt õnneks rauast mitte nagu paljudel muudel masinatel -plastikust. Ilmselt seal mingisugune plastist liuglaager või puks mis kinni jäänud. Ilmselt on ainukeseks toimivaks lahenduseks, sirm lahti lõigata ja vaadata mis sees on, pärast nahataja abi ilmselt vaja.

Sinu autol taga vist need lasteistmed olid? Neid tavaliselt taksodele võetakse, kuigi muidugi ei väida midagi, ise, kui uue sellise ostaks võtaks ka need lasteistmed kindlasti. A-klassil mul on need lasteistmed ja väga praktilised on.
(20-03-2014, 08:02 PM)thalenfrei Kirjutas: [ -> ]
(20-03-2014, 11:54 AM)mj6u Kirjutas: [ -> ]Julgen natuke kahelda, et mõtekas on e320cdi-ga taksot sõita. See takso probleem pigem ikka 220cdi-de mure. Mul auto ajalugu ka enamvähem teada, niiet välistaks selle variandi Big Grin. Kas sirmi küljest ära oled võtnud ja lahti lammutanud ? Mul tunne ,et see võll mille peale sirm liigub on seest roostes?? või mingi muu kahjustusega.

Sirmi saab võlli peal välja tõmmata, et saaks teda paremini päikese ette seada. Rakendasin enda omale suht tugevasti jõudu ja määrisin vaseliiniga, ei muutunud mitte midagi paremaks. Kõverik millega lakke kinnitub on seestpoolt õnneks rauast mitte nagu paljudel muudel masinatel -plastikust. Ilmselt seal mingisugune plastist liuglaager või puks mis kinni jäänud. Ilmselt on ainukeseks toimivaks lahenduseks, sirm lahti lõigata ja vaadata mis sees on, pärast nahataja abi ilmselt vaja.

Sinu autol taga vist need lasteistmed olid? Neid tavaliselt taksodele võetakse, kuigi muidugi ei väida midagi, ise, kui uue sellise ostaks võtaks ka need lasteistmed kindlasti. A-klassil mul on need lasteistmed ja väga praktilised on.

Lasteistmeid ei ole. Iseenesest see sirm ei häiri mind eriti, kuna sõidan nagunii koguaeg allalükatud asendis sirmidega.
(20-03-2014, 11:54 AM)mj6u Kirjutas: [ -> ]Julgen natuke kahelda, et mõtekas on e320cdi-ga taksot sõita. See takso probleem pigem ikka 220cdi-de mure. Mul auto ajalugu ka enamvähem teada, niiet välistaks selle variandi Big Grin. Kas sirmi küljest ära oled võtnud ja lahti lammutanud ? Mul tunne ,et see võll mille peale sirm liigub on seest roostes?? või mingi muu kahjustusega.
Ära kahtle, ma olen näinud E55 ka mida kasutati taksona. 320 on päris tavaline nähe takso puhul.