Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Palju õnne ralak!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Õnnesoovid siisThumbsup
[Pilt: citizen_cane.gif]
Ikka õnne !
Õnne juurde!
Palju õnne!
Onnea!
Õnne, jõudu ja edu!
Congratulations!Eusa_clap
Palju õnne Eusa_clap
ma annaks raha..... aga kuna endalgi veits vähe, siis see aasta jään ka õnne juurde...õnne
Palju õnne!!!
(01-10-2012, 10:23 PM)Ermo Kirjutas: [ -> ]ma annaks raha..... aga kuna endalgi veits vähe, siis see aasta jään ka õnne juurde...õnne
...Eusa_naughty a`la kommentaar õnnitluskaardil .. ps. ma oleks ju õnnitlusekaardivahele ju rahagi pannud aga olin juba jõudnud ümbriku kinni kleepida ja posti panna .

Hilised õnnitlused minu poolt samuti Smile
..Ja postitöötaja oleks nagunii ära võtnud...
Õnne!
Palju õnne!!!
Suured, suured tänud klubirahvale õnnesoovide eest!

Palju õnne!
Minu hilinenud õnnesoovid ralakile ja ühtlasi vabandused selle eest, et järjekindlalt ei õnnestu mul ühelgi Tartu kandis korraldatud üritusel kohal olla. See on nagu needus - alati kui mingi pokkeriõhtu või koosviibimine toimub, olen Pärnumaal, naise sünnipäeval või Poola-Leedu piiril.

Üleeilse õhtu vabanduseks saan tuua selliste finišiandmetega vanatehnikaürituse ja tegelikult oli Eesti aja järgi kell veel tunni võrra öisem.

[Pilt: 121014_MB_200CDI_T_2001_2_tn.jpg]

Keskmise kütusekulu sees on umbes 6-tunnine tühikäigul tehtud uinak Poolas ja kogunenud kilomeetrite arv võrdus aastaga, mil Frankfurti autonäitusel esitleti Mercedese tippmudelit 560 SEL. Seega oli tore vanatehnikaüritus, kuid MB klubi Tartu sektsiooni sõpradega kokku saamiseks jäin ilmselgelt liialt hilja peale.

Vast läheb järgmisel korral paremini ja loodan, et seltsimehed kutsumast ära ei väsi.

Parimate soovidega,

Tauno