Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 200td 90a
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii probleem selline ,et vana katuseluuk oli roostetanud läbi ja foorumist uus otsida ja kuna seal oli veel miskit katki siis kogu systeemiga osta .
Kirjutasin siis foorumisse et ostan 124 katuseluuki .
Saadeti mõned mailid ja läksin siis vaatama ja ohh imet ei sobi
Kas siis tõesti on luuk ise vahetatud või tõesti on mingi eri mudel ?
El . katuseluuk ja sammas mõtlesin, et ei ole ju võimalik et lampi lõikan kadeti luugi ja paigaldan mersule ja jääb sobima ,kõik kumerused sobivad ..ei teagi mis edasi teha .
(30-09-2012, 05:44 PM)Univercal Kirjutas: [ -> ]...
Kirjutasin siis foorumisse et ostan 124 katuseluuki .
Saadeti mõned mailid ja läksin siis vaatama ja ohh imet ei sobi
Kas siis tõesti on luuk ise vahetatud või tõesti on mingi eri mudel ?
...

Mind hakkas küll huvitama...
Kas luuk oli kere küljes?
Või suvaliselt kuurinurgas?

Mismoodi ei sobi?

Kõige tõenäolisem on see, et müüja ajas midagi sassi. 124 luugid peaks kõigil kolmel kerel samad olema... 126 oma ilmselt on kumeram ja 201 oma võiks olla lihtviisiliselt väiksem...
tema käis minu juures ja mina näitasin talle luugi koos mehanismiga ja 3 samasugust autot selliste luugidega , ta tõi enda kaane et võrrelda , ja siis mina istusin põrandale !
temal on isetehtud katuseluuk koos mehanismiga
(01-10-2012, 12:29 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]...temal on isetehtud katuseluuk koos mehanismiga

Siis on kas tegu järelturu luugiga, (mingi muu Hollandia mudel vms) või on tõesti keegi peale aretanud mõne teise margi tehaseluugi.
Inimeste aretusvõime on ju piiritu.

Sellisel juhul kõige lihtsam on roostes luugi remont ja sama tagasi. Et ta uuesti tööle ka saada, eeldab juba mahukamat ringijooksmist...Eusa_droolEusa_drool