Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: katkine soojendusega peeglikaas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ega kellelgi ei ole vedelemas katkist soojendusega peegliklaasi?
Ostsin oma autole uue peegliklaasi, aga selle pole paraku küttekeha taga. Kui kellelgi on kasvõi katkine peegliklaas, millelt kannatab küttekeha kätte saada, siis istalliks selle oma peegliklaasile ja loodetavasti saan siis enda autole ka köetavad peeglid.

Herki
Kui soovid 124, siis mul peaks olema.
(28-09-2012, 07:36 PM)xman Kirjutas: [ -> ]Kui soovid 124, siis mul peaks olema.

124 oma sobib hästi, kui talt selle küttekeha kätte saab.
Oled Sa Tallinnast?

Herki

(28-09-2012, 06:48 PM)herki Kirjutas: [ -> ]Ega kellelgi ei ole vedelemas katkist soojendusega peegliklaasi?
Ostsin oma autole uue peegliklaasi, aga selle pole paraku küttekeha taga. Kui kellelgi on kasvõi katkine peegliklaas, millelt kannatab küttekeha kätte saada, siis istalliks selle oma peegliklaasile ja loodetavasti saan siis enda autole ka köetavad peeglid.

Herki
mul ka 124 ja oma olemas kui tahad võin niisama Sulle anda...
(28-09-2012, 08:55 PM)Ermo Kirjutas: [ -> ]
(28-09-2012, 06:48 PM)herki Kirjutas: [ -> ]Ega kellelgi ei ole vedelemas katkist soojendusega peegliklaasi?
Ostsin oma autole uue peegliklaasi, aga selle pole paraku küttekeha taga. Kui kellelgi on kasvõi katkine peegliklaas, millelt kannatab küttekeha kätte saada, siis istalliks selle oma peegliklaasile ja loodetavasti saan siis enda autole ka köetavad peeglid.

Herki
mul ka 124 ja oma olemas kui tahad võin niisama Sulle anda...
Sul on see peegel ilmselt garaažis? Ja Indrek on seal vist lähipäevil värvimisega tegelemas? Eks kui liikumas helistan ette ja vaatab, kas sellest peeglist ka asja saab.

Herki
(28-09-2012, 09:06 PM)herki Kirjutas: [ -> ]
(28-09-2012, 08:55 PM)Ermo Kirjutas: [ -> ]
(28-09-2012, 06:48 PM)herki Kirjutas: [ -> ]Ega kellelgi ei ole vedelemas katkist soojendusega peegliklaasi?
Ostsin oma autole uue peegliklaasi, aga selle pole paraku küttekeha taga. Kui kellelgi on kasvõi katkine peegliklaas, millelt kannatab küttekeha kätte saada, siis istalliks selle oma peegliklaasile ja loodetavasti saan siis enda autole ka köetavad peeglid.

Herki
mul ka 124 ja oma olemas kui tahad võin niisama Sulle anda...
Sul on see peegel ilmselt garaažis? Ja Indrek on seal vist lähipäevil värvimisega tegelemas? Eks kui liikumas helistan ette ja vaatab, kas sellest peeglist ka asja saab.

Herki
eei ole garages kodus lauapeal hetkel vaatasin järgi kas on soojendusega ikka.....on
Ma ei usu, et sealt midagi kätte saad. Veoka poed müüvad peegli taha kleebitavat soojendust, kuid need on 24V peale mõeldud enamasti. Küsi, võibolla on ka 12v. jaoks. Siin veel teine aga, veoka peeglid tiba suuremad.
210`le tellisin järelturu peegei, millelt oleks küll soojenduse kätte saanud. Täitsa võimalik, et originaal peeglitelt soojuselementi kätte ei saa, aga mind huvitab siiski selline peegel, millelt oleks võimalik see element eemaldada. Soovitavalt muidugi katkine-mõrane, mida saaks südamerahuga lammutada.

Herki
(29-09-2012, 10:02 AM)herki Kirjutas: [ -> ]210`le tellisin järelturu peegei, millelt oleks küll soojenduse kätte saanud. Täitsa võimalik, et originaal peeglitelt soojuselementi kätte ei saa, aga mind huvitab siiski selline peegel, millelt oleks võimalik see element eemaldada. Soovitavalt muidugi katkine-mõrane, mida saaks südamerahuga lammutada.

Herki
noh ma võin ise proovida kas saan kätte,kahju mul sellest pole kuna
peegelpind on tuhmiks muutunud...



124 ja peegliklaasilt pole seda võimalik kätte saada...
(29-09-2012, 10:17 AM)Ermo Kirjutas: [ -> ]
(29-09-2012, 10:02 AM)herki Kirjutas: [ -> ]210`le tellisin järelturu peegei, millelt oleks küll soojenduse kätte saanud. Täitsa võimalik, et originaal peeglitelt soojuselementi kätte ei saa, aga mind huvitab siiski selline peegel, millelt oleks võimalik see element eemaldada. Soovitavalt muidugi katkine-mõrane, mida saaks südamerahuga lammutada.

Herki
noh ma võin ise proovida kas saan kätte,kahju mul sellest pole kuna
peegelpind on tuhmiks muutunud...



124 ja peegliklaasilt pole seda võimalik kätte saada...

No sellist doonorit ma silmas pidasingiSmile

(29-09-2012, 10:30 AM)herki Kirjutas: [ -> ]
(29-09-2012, 10:17 AM)Ermo Kirjutas: [ -> ]
(29-09-2012, 10:02 AM)herki Kirjutas: [ -> ]210`le tellisin järelturu peegei, millelt oleks küll soojenduse kätte saanud. Täitsa võimalik, et originaal peeglitelt soojuselementi kätte ei saa, aga mind huvitab siiski selline peegel, millelt oleks võimalik see element eemaldada. Soovitavalt muidugi katkine-mõrane, mida saaks südamerahuga lammutada.

Herki
noh ma võin ise proovida kas saan kätte,kahju mul sellest pole kuna
peegelpind on tuhmiks muutunud...



124 ja peegliklaasilt pole seda võimalik kätte saada...

No sellist doonorit ma silmas pidasingiSmile
söön omi sõnu ,sain tervelt selle soojendusmati kätte Smile


Eusa_clap Eusa_dance


[/quote]söön omi sõnu ,sain tervelt selle soojendusmati kätte Smile


[/quote]

homme garaazis lõuna paiku saad kätte kui vaja on veel....
(29-09-2012, 09:39 PM)Ermo Kirjutas: [ -> ]homme garaazis lõuna paiku saad kätte kui vaja on veel....

Vaja ikka, eks helistan üle.

Herki