Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB S350 td w140, 110kw.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sooviks siis teada,mis see auto endast üldse kujutab , head/vead ? on kellegil kokkupuudet ?


Ettetänades kristjan .
Tegemist W140 pakutavast 2 diislivariandist vanema ja samas 0,5L suurema kubatuuri juures 20kW nörgema mootoriga-uuem (tuli vist koos 1996 faceliftiga ehk 1996-1998) S300 TD 130kW ehk vöimalusel eelista uuematThumbsup

Lisasid töenäoliselt vähem kui (suurematel) bensukatel nagu ikka. Tehti vist isegi manuaalkastiga ja riidesisuga.
Samas 350 mootor on lihtne ja pommikindel- sisuliselt analoogne 124 300td mootoriga.
Oman juba teist s350td ja ei ole selle auto kohta küll ühtegi halba sõna öelda.
Oman ka samasugust ja väga rahul olen.

Tegelikult mul isegi vahetuse ülem MB Service-ist soovitas et w140 kere jaoks on see kõige mõtekam mootor ja selle pärast sai ka just sellise mootoriga otsitud.
Kõtusekulu maanteel 7 kanti ja linnas 9-10 l/100km

Nagu eelpool mainitud suht pommikindel ja hästi toimiv mootor.
Sõida kasvõi toiduõliga.

Gaasi annad siis röögib ja läheb, see kolmene pidi vaiksem küll olema aga hädasid tunduvalt rohkem

marks30

Mul ka selline juba 4 aastat ja ikka veel rahul!Ütleks pigem ,et kui kiirendust taga ei aja siis diisel mootorite poolest eelista alati vanemaid mootoreid!Kehtib kõigi mersude kohta!