Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mb 124 2,3 atm 89
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere.viskaks ka paar rida siis,elan ise soomes vahest arva ka m6ne päeva eestis,olen ostnud ka siin palju autosid ja vahetanud, soomes on hea vaadata kui inimesed hoolivad oma autodest mu Mercedes-Benz on s6itnud yle 430000tuhhi mootor on viimase peal hea jooksu osa ok.kui vaadata eestis sellise läbis6iduga autosid siis neist ei ole enam midagi pyyda aint kapprem.on ka muidugi norm.korras aga neid on vähe.siin ei saa autole ylevaatustki kui ei tea rihma vahetusest midagi isegi vanadel on k6ik hooldus raamatud olemas ja ajalugu on jube lihtne ajada ei ole spido ketramisi jne.eks seda jama on siingi kus seda ei oleks aga 6nneks ei ole nii palju kui eestis.olen ise metalli kokkuostus t66l ja vastik on vaadata kui on toodud vanad 126 ja veel vanemad mb romuks.aga ok.pistan lähiajal m6ne pildi ka oma tegemistest.edu tegemistel
Ole hea ja kasuta vahest lausete vahel tühikut ka.
Eusa_clap
Kas tegemist on soomlasega või Google Translatoriga?
Huvitav, kui viitsid võid pilte teha, huvitav oleks vaadata missugused MB'd sinna oma otsa leiavad. Eusa_angel
ok.teen pilte ega see tore vaatepilt ei ole.