Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: C180 202H/0 1994a probleem elektroonikaga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline probleem, et kui ma tahan autod käivitada, siis mõnikord ei võta süüdet sisse või läheb käima nagu oleks aku peaaegu tühi.Ja kui jälgida armatuuri tulesid, siis need hakkavad vilkuma kui käivitan auto.Ma ei teagi mida lisada siia, aga täna üritan 2 videot üles riputada, milles on näha probleemi.Seda ka veel, et kui auto ei lähe käima, siis panen viienda käigu sisse ning nõksutan autod edasi-tagasi paar korda ja siis tavaliselt läheb käima.Äkki saate aidata?
(19-08-2012, 03:54 PM)Griffinel Kirjutas: [ -> ]Selline probleem, et kui ma tahan autod käivitada, siis mõnikord ei võta süüdet sisse või läheb käima nagu oleks aku peaaegu tühi.Ja kui jälgida armatuuri tulesid, siis need hakkavad vilkuma kui käivitan auto.Ma ei teagi mida lisada siia, aga täna üritan 2 videot üles riputada, milles on näha probleemi.Seda ka veel, et kui auto ei lähe käima, siis panen viienda käigu sisse ning nõksutan autod edasi-tagasi paar korda ja siis tavaliselt läheb käima.Äkki saate aidata?



Proovi aku vahetust Smile
(19-08-2012, 05:06 PM)Ermo Kirjutas: [ -> ]Proovi aku vahetust Smile

Jällegi see tühja akuga käivitamise tunne ei ole alati nii.Mõnikord läheb normaalselt käima kah.
Tere!

Mul oli ka taoline mure. Minu veaks oli süütelukku põhi. Kuigi see 5 käiguga
nõksutamise jama lõhnab vale süüte järgi
Vabandan, et ei ole seda teemat uuendanud, aga nüüd lõpuks ma leidsin selle õige vea üles.Nimelt probleem oli pagasniku lukustamises, kus mõned juhtmed olid lahti ja käisid omavahel niiöelda külas Smile ning tekitasid suures koguses elektritarbimise, mis koormas siis auto elektroonikat.
(12-12-2012, 11:40 AM)Griffinel Kirjutas: [ -> ]Vabandan, et ei ole seda teemat uuendanud, aga nüüd lõpuks ma leidsin selle õige vea üles.Nimelt probleem oli pagasniku lukustamises, kus mõned juhtmed olid lahti ja käisid omavahel niiöelda külas Smile ning tekitasid suures koguses elektritarbimise, mis koormas siis auto elektroonikat.

Elektroonikal on ilmselt savi sellest lühisest. Aga aku pidi kogu aeg voolu loovutama ja lõpuks rauges jaks...Retard

Hea, et korda said ja veel parem, et oma lahenduse ka siia kirja panidEusa_angel