Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M: mb 124 osadeks
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
tegemist sedaaniga .peal on 2,0 d mootor täiesti töökorras ,puudub ainult starter .aastaks on 1988 .
möned hinnad ka juurde .

tagastange 20-
esituled 30 - 2 tk
esi kapott korralik 20-
suunatuled valged 5-paar
põhja plastikud 10-
kärukonks 25-
keskluku pump 15 -
spido plokk tahomeetriga 10-


tööpäeviti vöin asju tallinna poole tuua .tel number on :53739733
upitaks teematRolleyes
Tere. Mis seisus 2.0 80 KW bensukas on?
enne mahavõtmist sõitis .küljest võetud karpa ,starter ja genekas .

No sõitma on lai mõiste .) Ringilastud saaledega on ka võimalik tirina saatel sõita Big Grin Ses suhtes,et kuidas oli õlikulu? Mis hääli kiirendusel tegi? Kuidas tühikäigul käis sooja mootoriga?
(17-08-2012, 02:53 PM)DaddyV Kirjutas: [ -> ]No sõitma on lai mõiste .) Ringilastud saaledega on ka võimalik tirina saatel sõita Big Grin Ses suhtes,et kuidas oli õlikulu? Mis hääli kiirendusel tegi? Kuidas tühikäigul käis sooja mootoriga?
mootor oli töökorras !!!! ise väga ei sõitnud kuna ostsin kere pärast !!!
Loterii-allegrii siis Smile
Ma mingiaeg Eestisse,siis annan teada,kui muidugi selleks ajaks müüdud pole. Tahaks koos 5 kastiga siis,mul omal 4 käiku ainult
(18-08-2012, 02:55 PM)DaddyV Kirjutas: [ -> ]Ma mingiaeg Eestisse,siis annan teada,kui muidugi selleks ajaks müüdud pole. Tahaks koos 5 kastiga siis,mul omal 4 käiku ainult

oki toki !!!
5-ne kast istub selle karpaga R4 külge üksühele?
(24-08-2012, 02:17 PM)aronz12 Kirjutas: [ -> ]5-ne kast istub selle karpaga R4 külge üksühele?

muidu sobis köigile rida mootoritele .aga juba myydud !
Mootor ka läks?
(26-08-2012, 08:37 PM)DaddyV Kirjutas: [ -> ]Mootor ka läks?

pensukas läks
Esistange on korras, ilma mõradeta? Kõik detailid stangel oelmas? Smile
(30-08-2012, 12:29 AM)Renkju Kirjutas: [ -> ]Esistange on korras, ilma mõradeta? Kõik detailid stangel oelmas? Smile
on ilma mõradeta !originaal stange .puudub ainult pukseerimis konksu luuk !
asju juurde koos hindadega .
upitaks Eusa_angel

kus asud, kas esistange ja kõrvalistuja esituli olemas, kas lõunaeesti ka liigud?
(18-09-2012, 10:18 PM)Alexitoo Kirjutas: [ -> ]kus asud, kas esistange ja kõrvalistuja esituli olemas, kas lõunaeesti ka liigud?
esistange ja kõrvalistuja esituli olemas ,vanema tyybi omad !ise lõunaeestisse ei satu aga vend käib seal kandis tihti !
Tere.

Kas 2.0 diisel on alles?
Lehti: 1 2