Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M. W210 2,2 CDI 1999a 5000€
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Võin siis nüüd kindlalt väita, et minu punnu läheb müüki. Klubilised teavad millise masinaga tegemist. Huvilised võivad ajalugu lugeda http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=6994
Kui keegi tunneb huvi, et miks hind nii kallis, siis müügihinna kokkulepe toimub masina kõrval igaühega eraldi. Kindlasti ei maksa kohale sõita nendel, kes loodavad paari tonni euro eest mingit saani soetada. Ei hakka eraldi masinat kiitma, ega laitma sest ikka leidub kasutatud autol asju, mida uus omanik tahab muuta ja omatahtsi ümber teha. Igal juhul on ta selline, et istu sisse ja lihtsalt naudi mugavat sõitu sest masin on saanud regulaarset hooldust ja heaperemehelikku hoolitsust. Hetke läbisõit 208 000 km. Lähiajal panen lingi ka erinevatesse müügiportaalidesse.

Auto asub Kilingi -Nõmmes.
lisainfo 5077401
tegija88@hotmail.com[/size]


Andres/taadu
Tervis!

Mis müügi põhjuseks?
(27-08-2012, 12:43 AM)djrayon Kirjutas: [ -> ]Tervis!

Mis müügi põhjuseks?

Tahan omale uuemat masinat - ei rohkem ega vähem. (ideaalis valge sedaan 3,2 CDI)
(17-09-2012, 03:07 PM)taadu Kirjutas: [ -> ]
(27-08-2012, 12:43 AM)djrayon Kirjutas: [ -> ]Tervis!

Mis müügi põhjuseks?

Tahan omale uuemat masinat - ei rohkem ega vähem. (ideaalis valge sedaan 3,2 CDI)

Sedaani ja 3,2 veel leiad, kuid valget värvi mitte. Kogetud-pettutud. Aga mul oligi vähe raha ka...Crybaby

Lõpetad ikka halligaNinja
Oli Saksas müügis täpselt minu valik Eleganse varustusega + täiendavad lisad aga müüdi nelja tunni jooksul :-(
Lootus kaob viimasena
210 voi 211 kumba ostma hakkad?
(18-09-2012, 10:18 AM)Laur Kirjutas: [ -> ]210 voi 211 kumba ostma hakkad?

eelistan 210 keret 2002a või hilisem aga päris ei välista ka uuemat aga siis juba mitte alla 2005 a. ja olen nõud ka mootori suhtes kompromisse tegema kui masin ise seda väärt.

uuem tuleks 2006 võtta vähemalt.
aga 210 võta muidugi valge, muidu äkki ei märkagi roostet Big Grin