Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Palju õnne Kristjan (kristjane)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Õnne ja kõike paremat !
õnne ka minu poolt
Bliu oenne suennibaevagz!
õnne,ikka õnne:cool2:
Õnne!
Õnne igakspäevaks ...:cool2:
õnne õnne. ja et rohkem siis betoonmunakate otsas ei sõidaks Tongue
Palju õnne ja tervist!
Õnne minugi poolt,maailmarändur!!!!!:cool_rsvd:
õnne!
Tänud ette ja taha Smile

Betoone nüüd just plaanis ei ole, ega tookordki pold, aga tänud Andresele abi eest Smile

Mis puutub teemasse, siis keegi võiks üritada mulle sünnipäevaks näiteks kasvõi pudeli õlut tuua. Oleksin ülimalt rõõmus Smile

Ahjaa, oleks peaaegu unustanud, kuhu õlut tuua - Semnan, Iraan - ootan suure liivahunniku jalamil Smile
kristjane Kirjutas:Ahjaa, oleks peaaegu unustanud, kuhu õlut tuua - Semnan, Iraan - ootan suure liivahunniku jalamil Smile

Sa mõtled seda hunnikut, mis seisab selle laevakujulise kalju põhjapoolse nurga vasemas küljes?

Sinna ehk saaks miskit orgunnida
Õnnitlused ka meie pere poolt!
Õnnitlused ka minu poolt. Et su MB sind kunagi hätta ei jätax ning alati sõiduvalmis olex.
õnnitlused !
õnne ja tervist, tädipoegCool
Indrek Kirjutas:
kristjane Kirjutas:Ahjaa, oleks peaaegu unustanud, kuhu õlut tuua - Semnan, Iraan - ootan suure liivahunniku jalamil Smile

Sa mõtled seda hunnikut, mis seisab selle laevakujulise kalju põhjapoolse nurga vasemas küljes?

Sinna ehk saaks miskit orgunnida

Ei tea, kas päike on pähe löönud või milles asi, aga praeguseks tunduvad juba kõik kaljud laevakujulised :burn:

Aga liivahunniku otsas seisab igaljuhul üksik teeviit ja näitab Mahdishahr'i poole :hump: