Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB 200 CDI 2003 diisel Vajan abi! Olen Saksamaal tee peal !
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,peale peatust Saksamaal enam auto ei käivitunud,kütusepump lakkas töötamast või midagi sellist.Kohapeal pandi kompuuter järgi ja see näitas,et kõik on korras.Kas äkki kellelgi olnud sama probleem,et kütust ei tule peale? Aidake palun ,kes oskab nõu anda ?
Mina kahlustaks immobilaiserit.
Samas,kas võti vahepeal maha ei kukkunud?Ei tea,kuidas mersul on aga audil on nö klaasist immopulk võtmes,mis kukkumisel on kiire purunema ja siis ei käivitu auto enam.
Äkki mingi salalukk ehitatud kütusepumbale ja see andis saba?
Ma ei tea, kas ma ei näe korralikult lugeda, aga - mis auto see MB 200 CDI on????
No ilmselt kui ikka C klassi kataloogi alla pannakse teema , juu ta siis ikka W203 või S203 on.
Aga nii vähese info põhjal ei suuda küll parema tahtmise juures ka midagi arvata.
Mida testriga vaadati ja nähti. Kas kütte surve tuleb ülesse? Kas starter ültse veab? Kui surve tuleb ülesse startereiga ca 200-300bar ja käivitust ei toimu mitte vähemalgi määral, siis ilmselt pihusti otsad kinni või mootoril hingamine kinni.