Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W140 peeglite rike
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.Mure w140 el.peeglitega. M6lemad tahavaatepeeglid täiesti surnud. Ei tööta ykski funktsioon,ka kokku klappimine.
Otsing andis lahenduseks oksydeerunud juhtmed.Juhtmed ja pistikud kontrollitud,k6ik ok. Testriga m66tes tuleb ainult soojendusotsadele 12.4V. Peeglimootori toiteks tuleb 4.9V. Täpselt sama pinge on ka keskkonsooli lyliti all.M66detud siis seisva mootoriga,syyde sees.
Samuti on elutu ka rooliliigutamise systeem. Testriga m66tes tuleb mootorile toiteks 4.7V. Kuidas need kaks systeemi seotud on ja kus v6iks järgmisena viga otsida? Kaitsmed kontrollitud, kaitsmekarpi veel arutama ei tahaks hakata.
Ette tänades
Tervitused

Minu arust oli rool, peeglid nii sees ku väljas ja juhi iste seotud oma vahel, kui kasutada istme mälu funktsioone. Äkki seal mingi kala sees ja nüüd toide kadund roolilt ja peeglitelt. See lihtsalt miu arvamus.

Siim
Tänud vastamast.
Kontrollisin, juhiistmel k6ik funktsioonid töötavad. Ka istmemälud,k6ik kolm.
Kas istmemälu salvestab ka rooli ja tahavaatepeeglite asendi ? Ehk kas siis erinevate istmemälude vahel valides peaks liigutama ka tahavaatepeegleid ja rooli ?
Just!!! kui sa valid mingi mälu sealt ukselt, siis ta peab seadistama istme peeglid ja rooli. Nii oli vähemalt minu 600SL il kunagi.
Loogiline ta oleks jh..
Aga nyyd siis järgmine kysimus: milline ja kus asub see yksus mis salvestab? Ehk peaks viga sealt otsima,miks saadab 4.9V välja?
Vot siis....
[Pilt: 2012-07-18_16.01.55.jpg]
Oppaaa!!! Ja see ongi siis juhtimis keskus!!!
Sellist pilti on isegi raske kommenteerida.....Eusa_whistle
(18-07-2012, 05:15 PM)itbilen Kirjutas: [ -> ]Vot siis....

...kuidas lihtsast peeglijamast võib välja kooruda võimalik kereprobleem.
Ehk miks tõuseb salongis veetase...Eusa_naughty

Veetaseme t6usmisega siiski tegemist ei ole. Et vesi sinnani j6uaks peaks olema vett ca 40cm autos Smile
Ylejäänud jubinad on kahjustusteta, ka on matialused kuivad ja puhtad. Arvan pigem et see on sinna vahetatud. Eelmisel omaniku ajal juba.
kui see on istme küljes olev plokk, siis saada mulle number mul üks vedeleb juba pikka aega, ehk sul on seda vaja.
(18-07-2012, 09:58 PM)kaido Kirjutas: [ -> ]kui see on istme küljes olev plokk, siis saada mulle number mul üks vedeleb juba pikka aega, ehk sul on seda vaja.

Aitäh pakkumise eest. See plokk asub k6rvalistuja jalgade ees. Istme kyljes on teine. Selle kood on :1408201426