Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB 230CE 1992 - Mike22
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere MB klubi!

Isu on muutunud ja sain oma hästi teeninud audi A4 B5 CE124 MB vastu vahetatud. Kuna jälgin ammu MB foorumit ja sellest on kasu, teen ka oma autost siin teema Nod

Autost lähedalt siis:

Tehniline:
MB 230CE 97kw, 05.1992 facelift, hetkel 266700km, automaat kast.
Ülevaatus 05.2013

Lisad:
- must nahksisu
- 2x istmesoojendused
- juhiiste kõrguse reguleerimine
- 2x el. aknad
- el. katuseluuk
- 1x el. peegel
- 2x turvapadjad
- standard vedrustus
- 15 orig. veljed korralike naastrehvidega talvel
- 17 OZ veljed Bridgestone rehvidega suvel
- käetugi ees+taga (laekaga mõlemad)
- roolivõimendi
- kesklukk
- signalisatsioon
- ABS pidurid
- konditsioneer
- WEBASTO mootori eelsojendus
- puitdekoor
- nahkkattega rool
- nahkkattega käigukanginupp
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid kummist
- toonklaas
- tagaakna kardiin (mitte el.)
- tagaklaasi soojendus
- tulede korrektor
- udutuled
- lisastoptuli
- helivõimendi
- subwoofer
- MP3/USB sony makk

[Pilt: 74846-27415531.jpg]
Koos audiga vahetuse päeval (telefoniga tehtud):
[Pilt: 35352-08052012001.jpg]
[Pilt: 15fe30b90caf.jpg]

Eriti palju autoga ei sõida, kuna olen tihti välismaal tööl.
Aga Mercedes-Benz meeldib ja plaanis auto enda jaoks teha, kõik vajalik tasakesi vahetada, ja nautida sellega sõitu.
Siin esimeses postituses hakkan kirjutama tehtud töödest.
Igasugune kriitika, soovitused, nõuanded on teretulnud.

Tehtud tööd:
Kirjutan ka eelmise omaniku mõned tehtud tööd:
kõik esisilla jupid + rooliotsad, differ + õli, käigukasti õli, küünlad, igasugused rihmad ja vedelikud, pidurikettad/klotsid, veepump, uus aku.
Minu tehtud tööd:
262500km - parem peegel, tagavaate peegel, tagatuled, pagasniku plastikliist, salongi pirnid.
262700km - sillastend, ülevaatus
263100km - genekas, bensupump, viskosidur
264000km - juhipoolne turvavöö ettekandja
264600km - summuti keskmine pütt
265400km - SRS, lisastoptuli, USB/MP3 makk, talverehvid.


Lugupidamisega,
Mike22
Täitsa kena masin.. Sebi endale kuskilt see stangeklapp tagasi.. Smile
(01-07-2012, 12:09 PM)RivoA Kirjutas: [ -> ]Täitsa kena masin.. Sebi endale kuskilt see stangeklapp tagasi.. Smile

Tänud! Sebiks küll seda stangeklappi kui leiaks!
Nii et kui kellegil on pakkuda siis andke teada julgesti! Eusa_angel
[Pilt: 82f224eea61c.jpg]
Velg vist sobiks minu autole paremini....
(03-07-2012, 01:39 PM)väikemees Kirjutas: [ -> ]Velg vist sobiks minu autole paremini....

Sa mõtled oma 205kw mootoriga autole? Icon_razz
Tegelt mulle esialgu need veljed ei meeldinud, ja isegi tahtsin need maha müüa ja panna 16 Mercedes-Benz veljed, aga kuna 16 velgedel on sittad rehvid mis on vaja vahetada aga ei viitsi seda teha, siis jätsin 17 velg autol, ja nüüd hakkasid meeldima Eusa_drool
Just Eusa_angel
Lase auto natuke madalamaks, siis jääb tunduvalt parem selle veljega.
(03-07-2012, 05:47 PM)väikemees Kirjutas: [ -> ]Just Eusa_angel
Lase auto natuke madalamaks, siis jääb tunduvalt parem selle veljega.

Veljed ilusad küll, aga madaldust ei taha! Eusa_snooty
Meie teedel ei ole mugav madaldusega sõita Eusa_drool
Madaldust ei olegi vaja, madalamaks on vaja!

Siin on üks hea näide: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
(03-07-2012, 09:07 PM)väikemees Kirjutas: [ -> ]Madaldust ei olegi vaja, madalamaks on vaja!

Siin on üks hea näide: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Maitse asi, mulle ei meeldi Icon_razzDoubtEusa_drool
Esimesel päeval koju minnes (armatuuris tulede ohulamp veel põles, nüüd asi korda tehtud). Punasega märgitud koht tahtsin vahetada, aga ei saanud lahti, sest paremal asetseb airbag Eusa_drool ja ei taha seal midagi lisaks katki teha. Muidu kunagi minu esimesel 1989 kupeel sain see osa lahti. Äkki tulevikus saan kuskil vahetada meistri juures.
[Pilt: 62bd599e49e5.jpg]

Väike ajaloo moment - minu kaks kupeed koos, tagaplaanil praegune 1992, ja esiplaanil vana 1989.
[Pilt: 56bd25053c5e.jpg]
Keskmisel restil tuleb need nagad igast nurgast alla tõmmata ja üks kruvi lahti keerata. Ligi pääsed sellele restide vahelt. Selle kruviga sai vist reguleerida seda, kui kinni või lahti see õhuklapp läheb, mis laseb õhku keskimisesse kanalisse.
(05-07-2012, 08:18 AM)väikemees Kirjutas: [ -> ]Keskmisel restil tuleb need nagad igast nurgast alla tõmmata ja üks kruvi lahti keerata. Ligi pääsed sellele restide vahelt. Selle kruviga sai vist reguleerida seda, kui kinni või lahti see õhuklapp läheb, mis laseb õhku keskimisesse kanalisse.

Jah! Täpselt niimodi sain seda lahti vanal kupeel, kus oli "bardachok" kõrval istuja ees. Rolleyes
Siin aga on paremal airbag ja raskem teha, ebamugav!
Kuskil nägin pilti foorumis isegi et resti eemaldamisel tuleb veel paremal küljel mingi väike kruvi ära keerata, selleks on vaja airbagi armatuuri kate vms ära võta Icon_rolleyes Aga kui Tallinnas olen siis proovin.
Mul oli ka w124-i airbag kõrvalistujale ja ei lammutanud ma midagi. Tõsi, jama oli välja võtta küll.
Mõni telefonist pilt:
[Pilt: 2e025ce9907f.jpg]



Täna käisin Lesvenis, kus tehti korda juhipoolne turvavöösöötja. Süsteem oli terve, mingi viga oli releega. Muidu kohe pärast remonti hakkas SRSi tuli põlema armatuuris. Mõtlen nüüd kas on need asjad omavahel seotud?
Talv on nüüd käes, ja täna läksid alla 15´originaal veljed naastrehvidega.

[Pilt: 32682-IMG_2188.JPG]
Täna oli hea päev! Eusa_drool
Sai käidud elektriku juures ja kustutatud SRS ohutuli, pandud taha lisastoptuli, pandud uus sony makk, mis mängib mp3 ja usb.
Samuti said vahetatud 2 rehvi, mis olid oma aja elanud, ja nüüd on ees korralikud naast gislaved talverehvid. Taga on head goodyear naastud. Auto ja omanik on õnnelikud Unibrow

[Pilt: 79524-IMG_2286.JPG]

P.S Mõni aeg tagasi tegin summuti vaiksemaks, vahetati siis keskmine pütt.
(29-10-2012, 11:38 PM)Mike22 Kirjutas: [ -> ]Täna oli hea päev! Eusa_drool
Sai käidud elektriku juures ja kustutatud SRS ohutuli, pandud taha lisastoptuli, pandud uus sony makk, mis mängib mp3 ja usb.
Samuti said vahetatud 2 rehvi, mis olid oma aja elanud, ja nüüd on ees korralikud naast gislaved talverehvid. Taga on head goodyear naastud. Auto ja omanik on õnnelikud Unibrow

Mõni aeg tagasi tegin summuti vaiksemaks, vahetati siis keskmine pütt.

mis elektrik sellega tegels ?
kontakti palun
(01-11-2012, 12:19 AM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]
(29-10-2012, 11:38 PM)Mike22 Kirjutas: [ -> ]Täna oli hea päev! Eusa_drool
Sai käidud elektriku juures ja kustutatud SRS ohutuli, pandud taha lisastoptuli, pandud uus sony makk, mis mängib mp3 ja usb.
Samuti said vahetatud 2 rehvi, mis olid oma aja elanud, ja nüüd on ees korralikud naast gislaved talverehvid. Taga on head goodyear naastud. Auto ja omanik on õnnelikud Unibrow

Mõni aeg tagasi tegin summuti vaiksemaks, vahetati siis keskmine pütt.

mis elektrik sellega tegels ?
kontakti palun

Saatsin PSi.

Lehti: 1 2