Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W221 '06 - audio-in pistikupesa (AUX) ?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tegemist S500 (5.5) autoga ja harman/kardon (Logic 7) helitehnikaga. Ma seda AUX-in pistikupesa ei leidnud ja "audio" menüüs puudub "AUX" valik. Küsimus selline, et kui seda tõesti polegi kusagil peidus, kas seda asja on võimalik ise lasta juurde ehitada? See oleks mulle ülimalt oluline muusika kuulamise suhtes, sest ma enam CD-sid ei kasuta, mul kõik vaid mp3 -> iPod (kompaktsuse pärast).
See peaks CD-de pealt mp3-sid mängima igal juhul, DVD(Mp3) oli vist lisana.
Mälukaardi pesa ei ole, PCMCIA pesa? Sinna võid 2T kaardi sisse panna ja saad kerida/kruttida mp3-sid palju hing ihkab.
Ainult see PCMCIA kaart peab õige olema.
CD/DVD boxi all on mingi pilu olemas, aga ma ei tea, mis sinna sobib, see on u. 5 cm lai ja 5-6mm kõrge. Sellest vasakul on nupp, mida saab sisse ja välja lükata (veider, sest sellel oleks justkui eject märk peal). Mis asi on 2T kaart?
Rolz pidas ilmselt silmas kaardi suurust 2T >kaks terabaiti= 2048 MB> megabaiti.

Õige kaart? tõenäoliselt ei toeta ntfs vormingut arvatavsti peab olema fat32. vähemalt nii tegi üks teine auto cd boxi emulaator.
Googeldasin natuke, keegi kirjutas:
"I was able to nearly fill a 32-gb compact flash card with music and have that be directly accessible thru the Mecedes Comand interface. You do lose the ability to navigate via playlists, artists, albums and genres if you simply use. memory card instead of a proper iPod."

Igal juhul on iPod parem (playlistid, mugav kerimine jms.), et siis ikkagi kas seda AUX liidest on võimalik sinna üldse aretada? Tean, et osadel on see olemas, kuid mul ei ole. Isegi ühel W211 E-klassil on, ja isegi kasutasin vahepeal, väga meeldib sedasi, saab ka tagaistmel olles musa organiseerida (iPod on nagu pult käes, mis sest, et juhtmega).
Just sinna saad panna PCMCIA kaardi, kuhu sisse läheb mälukaart (SD, micro SD jnejne), kuhu paned oma mp3-sid lõputult ja unustad oma IPljadi mured ära.
Kogu aeg olemas ja loo nimed saad kõik comandi ekraanile. See auto soft ei tunnista lihtsalt kõiki PCMCIA kaartide üleminekuid.
Õige normaalse hinnaga saad Fujitsu-Siemensi parandusest/poest, mis on energeetika majas Mustakal. Maksis miskine 30 EUR ringis, sinna sisse mälukaardi saad kust iganes arvutipoest. Silberi oma oli ca 130 EUR ja telimuse kaup.
Arvutist copyd lood sinna ja ongi olemas.
Seal ainuke asi, et ei saa panna kõiki lugusid "juurikasse", kuna siis ei loe kohe kõiki välja, tuleb panna folderitesse ja üks folder max ca 200 lugu.
Ise copysin kõik oma lood folderitesse aga saad valida ikakgi track list, mis näitab kõikides folderites olevad lood ära. Random töötab ka ilusti.
Üldiselt geniaalne asi, kui oled harjunud klõpsima ja suurt hulka lugusid korraga käsitlema.

Kui mu mälu mind ei peta, siis AUXi ots oli kindalaekas, üleval vasakul nurgas, sealt eraldub väike kaan.
Kõlab hästi, kui saab lood orgunnida folderitesse, mitte nii, et kõik on ühes kaustas segamini nagu pudru ja kapsad. Erinevad playlistid oleksid siis folderid, kui ma õigesti aru sain?
Igatahes see 30 EUR pole midagi hullu, ja kui näiteks selline kaart sobib http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvu...ed/159427/ , siis ongi korras, proovin ära, tänud! Smile

Edit:
kindalaeka sorisin läbi, aga ehk vaatan korra taskulambiga ka üle, kuid nagu ütlesin, siis "audio" menüü all puudub "aux" valik.
See interface võis lisas olla jah.
Kui oled pealinlane mine sealt mustakalt läbi, seal oli leti kaup ja nende oma toimib 100%, kõike kaarte auto "ei söö".
Foldereid saad seadistada, nii nagu soov on.
+ random on läbivalt nii folderi sisene kui läbi folderite Smile
Rolz kas Sinu auto comandil kõvaketast pole?
Peab olema, Navi ju sinna laetud.
Aga sinna saab muud tavaari ka panna?
(26-06-2012, 11:51 PM)SGM Kirjutas: [ -> ]Googeldasin natuke, keegi kirjutas:
"I was able to nearly fill a 32-gb compact flash card with music and have that be directly accessible thru the Mecedes Comand interface. You do lose the ability to navigate via playlists, artists, albums and genres if you simply use. memory card instead of a proper iPod."

Igal juhul on iPod parem (playlistid, mugav kerimine jms.), et siis ikkagi kas seda AUX liidest on võimalik sinna üldse aretada? Tean, et osadel on see olemas, kuid mul ei ole. Isegi ühel W211 E-klassil on, ja isegi kasutasin vahepeal, väga meeldib sedasi, saab ka tagaistmel olles musa organiseerida (iPod on nagu pult käes, mis sest, et juhtmega).

Aga palun: http://www.youtube.com/watch?v=islmNfEyTXE
(27-06-2012, 06:43 PM)väikemees Kirjutas: [ -> ]Aga palun: http://www.youtube.com/watch?v=islmNfEyTXE

Esimene asi, mis videos silma hakkas -- W220 comand. Mul on W221, see video on eelmise põlvkonna S-i jaoks.
(27-06-2012, 11:06 PM)SGM Kirjutas: [ -> ]
(27-06-2012, 06:43 PM)väikemees Kirjutas: [ -> ]Aga palun: http://www.youtube.com/watch?v=islmNfEyTXE

Esimene asi, mis videos silma hakkas -- W220 comand. Mul on W221, see video on eelmise põlvkonna S-i jaoks.

We have everything that you need.
Mercedes Benz S500 / S430 iPod USB by Dension and Autotoys.com GW51MO2, M.O.S.T W220 W221
(27-06-2012, 05:05 PM)Rolz Kirjutas: [ -> ]Peab olema, Navi ju sinna laetud.
Aga sinna saab muud tavaari ka panna?

Ma ei ole kindel, kuid 204 kerele sai näiteks küll. Ma usun, et kõik kõvakaga commandid on samasugused, proovi äkki saad kopeerida.
Peab olema, navi maht on päris suur, see jookseb kõik kettalt. Aga kuidas sellele kettale ligi saab?
Paned mingi MP3 plaadi või mälukaardi sisse ja siis menüüst sai kuskilt "kopieren" panna.
Huvitav, kas selline vidin toimiks mälukaardi lugemiseks? Kena hinnavahe sellega, mida siin Eestis müüakse. Big Grin
http://www.dealextreme.com/p/laptop-pcmc...91?item=16
http://www.dealextreme.com/p/sandisk-50-...27?item=14
Ega seda ennem teada ei saa, kui proovid.
Selle raha puhul ei löö mittetoimimine ilmselt jalgu alt ära Smile
Kui w221 osta jakstakse, siis ei tohiks 30 EUR väljamineks ka tappaSmile (Soovitan ikak õiget kaarti osta kohe)
(22-07-2012, 02:37 PM)Rolz Kirjutas: [ -> ]Kui w221 osta jakstakse, siis ei tohiks 30 EUR väljamineks ka tappaSmile (Soovitan ikak õiget kaarti osta kohe)
Millegipärast teadsin, et selline vastus tuleb muuhulgas. Big Grin
Aga õige ta on. See on sama, nagu S500-S600 huviline uuriks, kui palju see ikka kütet tarbib ja siis veel hädaldaks bensukulu pärast. Big Grin Kes seda autot osta jõuab, see ei küsi, kui palju ta kütust võtab.
Käin korraliku uue ja läikiva S-klassiga prügikastidest pudeleid otsimas, et bensuraha saada... Unibrow (väike nali muidugi)

Nii, aga see PC kaart --- sealt netipoest ma nagunii tellin igasugu LED-pirne, lampe (siiani töötanud hästi) ja muud nänni, seega mõtlesingi, et kui selline kaart töötab, siis miks mitte see sama tellida. Ei ole viitsinud seda 30.- kaarti otsima ega proovima minna.