Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Ostetud: W124 lisavarustust: puitrool, ASD differ, reisiarvesti jne
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vaja oleks asju, mida mul siiani veel pole, nagu

1. Puidu ja nahaga rool, puit võib vajada taastamist ning nahk vahetust, see pole probleem.


[Pilt: ComfortLenkradMercedesab93.jpg]

Olen kursis, et uus selline rool maksab 300€ + transport, seega naha vahetust (50€) ja puidu taastamist (50 - 100€) vajavaid malciku stiilis roole uue hinnaga pakkuda pole mõtet.
Ehk siis kasutatud ja kulunud rool on max 175€. (vana MB puhul 400tkm sõitnud rool on pisut kasutatud...Eusa_clap)



2. ASD differ, ülekandearv ja undamine pole üldse oluline; nagunii läeb kontrolliks laiali ja remonti. ASD-st peaks siiski enamus alles olema. Eriti super oleks, kui differ tuleksk koos lühikeste telgedega...



3. Reisiarvestiga kellaplokk. Midagi taolist:

[Pilt: images.jpg]


4. Parema tulepesuri mootor. Isegi ei pea töötama, aga kõik osad (tagakaan ntx) võiks küljes olla.

6. 1 : 2.65 tagadiffer. Paigaldati 300 turbo diisel automaatidele. Nii sedaanid kui universaalid. Kui undab, siis võtame kaane maha ja räägime hinnast.

Kontakt: 5null2null986
hart(attt)klassikarent.ee
PS on samuti kõigi lemmikkanal.
Tallinn, aga asukoht pole üldse oluline.
palju rooli ,diffri ja spidomeetri eest pakkud ?
Pakun vblla 200€, aga mis küsid...?


(11-07-2012, 01:26 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]palju rooli ,diffri ja spidomeetri eest pakkud ?

minu hinnad on sellised :
rool mis enda autos seisab ja tahan saada 300 euri , kui ei siis las istub oma kohal
asd differ 2.87 mis undas minu autos, aga oli mõte parandusse viia ,kahjuks aega poleleidnud 50 euri
spidomeeter 40 euri
Õige spido koos tahhoka ja reisiarvestiga leitud.
Tänud arturmalcikule...Eusa_clap

ASD differ, puitrool ja tulekojamehe mootor vahetavad samuti tõenäoliselt lähitulevikus omanikku.

2,65 peaülekande otsingud jätkuvad...

Kui juhuslikult plaanis reisiarvesti edasi müüa olen kindel ostjaThumbsup