Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w201 2.0B mootor koliseb ja tossab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Juhtus siis nii, et järsku kadus mootoril jõud, tekkis kolin ja korralik sinine toss kiirendades. Ma pakuks, et kolvirõngas lahkus oma ametipostilt... või?

Kas keegi on hiljuti 102 mootorit remontinud? Kuidas on juppide hinnad ja kas tasub üldse remontida? Mul on selline tunne, et odavam vist teine mootor panna... Mida arvate?

Kellel midagi pakkuda siis siia:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=27530
Lõhkusid ära, jah?Eusa_naughty Vabandust, ei suutnud kiusatusele vastu panna...Eusa_angel

Korraliku leidmine on ilmselt kõige suurem ettevõtmine... Enamasti on need sõitnud miljoni ja natuke peale.

Kolin ja suits võivad tulla mitmest asjast. Mina mõõdaks surved ja siis otsustaks. Kui surved on veel korras, siis lahkaks - mootori vahetus on paras ettevõtmine. Seal võis kooleda ka klapp või tulla auk kolbi.
Ise lahtivõtmine ei maksa midagi... võibolla probleem juba klapikambrikaane all... noorkur vms
Ei lõhkunud, ise läks ja mitte minu käes.

Ilmselt järgmine nädal keerab kaane maha ja vaatab mis paistab.

Tundub, et neid mootoreid nagu väga ei pakutagi...

edit:

Mootor vist korras, surved on head, 1 küünal oli märg. Pärast selle vahetust käib ilusti! Big Grin