Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mb 230ce koupe 1989a modessoneci
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.


LUKKU
igati ilus kupee, täitsa viisakas,
minu isiklikul arvamusel hõbedased veljed sobiksid ikkagi ilusamini, lahti kunagi tahad saada neist siis olen kindel ostja kohe.

edu sellega ja hoia ikka korras, siiski neid enam juurde ei tehta.
endine naabriauto, oli tal müügis 2-3 aastat tagasi 500 euriga , ja tal õnnestus seda müüma.
need probleemid mis sul kirjas on , olid ammu
(11-06-2012, 10:10 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]endine naabriauto, oli tal müügis 2-3 aastat tagasi 500 euriga , ja tal õnnestus seda müüma.
need probleemid mis sul kirjas on , olid ammu
et 2-3 aastat ned vead on se on küll müstilineBig Grin seda juttu ma ei usu,500 euri selle eest on küll üli hea hind,vanarauda saad 500 eestBig Grin
aga no vot.
ei tea tõesti mida sa tead

(11-06-2012, 10:36 PM)modessonec Kirjutas: [ -> ]...
,vanarauda saad 500 eest

Ole hea ja anna kontakt, kus mulle 124 eest 500 peo peale laotakse?
Mul on kuri kahtlus, et isegi eestlast tehes ei anna sealt seda raha välja sorteerida.Doubt
(11-06-2012, 10:36 PM)modessonec Kirjutas: [ -> ]
(11-06-2012, 10:10 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]endine naabriauto, oli tal müügis 2-3 aastat tagasi 500 euriga , ja tal õnnestus seda müüma.
need probleemid mis sul kirjas on , olid ammu
et 2-3 aastat ned vead on se on küll müstilineBig Grin seda juttu ma ei usu,500 euri selle eest on küll üli hea hind,vanarauda saad 500 eestBig Grin
aga no vot.
ei tea tõesti mida sa tead

mind ka huvitab vanaraua punkti kontakti , mul praegu kolm vanarauaks valmistatud w124 on olemas , ja tahan 500 euri tk eest saada !
ootan vastust
suured tänud !
Tühi sedaani kere, mis ei sisalda mootorit, k.kasti, klaase, polstreid, istmeid ja muud mittemetalli, kaalub ~720kg. Müües sümboolse hinnaga mootor, k-kast, valuveljed ja nipet näpet on 500 olemas küll.

Aga eks edu nokitsemisel, miks TÜV-i ei läbi siis?
Kuskil nagu jäi silma, et su "unistus" juba müügis, kärmed mehed...
Kas on? KK hinnakirjas on leht ehk Teras 3 (seda see autokere on) 215 uut rubla tonn, 215x0,75=161,25. Mootor heal juhul 100 (kui on korras), käigukast 75, valuveljed 75. No ei tule ju rohkem, kui 400 kopikatega. Transakulu ja sebimise vaeva võtad siit ju veel maha. Ning need 750 kg tulevad vaid siis valutult kätte, kui auto seest tühjaks põletada...

Muide, auto miinimumhind näikse taas langenud olevat: KK hinnakirjas on nüüd auto tonn 125 (paar nädalat tagasi oli 168). Seega, W124 miinimumhind on seega 1,5*125=187,5 Eesti Uut Rubla.
to v6sa: kui nüüd 10kg Cu ja 100€ eest katalüsaator juurde panna, siis ongi olemas. Loomulikult on asjaga rohkem jama kui ära tasub ja oleneb suuresti konkreetsest "risust" Puke
milleks risustada mu teemat? eks se metalli hind oli ka nag rohkem naljaga öeldud,kui midagi tarka küsida siis küll nii palju vastuseid ei tule,aga mingit sellist juttu ojaa siis targad koos,lihtsalt öeldud on et auto on kindlasti rohkem väärt tule ja näita siis mulle sellises korras koupeed 500 eestBig GrinDDD ma võtaks kohe ligi selle!
(12-06-2012, 07:45 PM)Karl Kirjutas: [ -> ]Kuskil nagu jäi silma, et su "unistus" juba müügis, kärmed mehed...

tuleb uus ja uhkem!

(12-06-2012, 05:52 PM)hannes_s Kirjutas: [ -> ]Tühi sedaani kere, mis ei sisalda mootorit, k.kasti, klaase, polstreid, istmeid ja muud mittemetalli, kaalub ~720kg. Müües sümboolse hinnaga mootor, k-kast, valuveljed ja nipet näpet on 500 olemas küll.

Aga eks edu nokitsemisel, miks TÜV-i ei läbi siis?
teen üv ära!! tuleval nädalal
(13-06-2012, 02:42 AM)Topo Kirjutas: [ -> ]samasuguseid räimeid kupeesi saab juba vahest isegi 700 euri eest kui joppab siis isegi mingi üv olemas on Unibrow

aga kust sa võtad et se räim on??