Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M: W124 300D '87 varuosadeks.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kõik peale kere on saadaval. Korralik sisu (must, puitdekooriga), aind juhiistmesse on turvavöö augu teinud. Mootor OM603, talvel läks ilusti käima. Soemate ilmadega ei pidanud eelsüüdet ka lõpuni ootama, piisas 4sek. Automaatkast, käike vahetas normaalselt. Esi- ja tagasild, differ on õli lekkinud (differ ei undanud). Kolkse sillas ei olnud, aind üks esimene vedru on pooleks.
Orig. veljed, kui keegi head raha pakub siis võin müüa, aga muidu eriti müüa ei tahaks. Küsida võib veel igasugu asju.

Hinnad pakkuge ise!

Kris
jegesmesh@gmail.com
58587602
paluks pildid
Saadaval ka E-klassi kapott koos märgiga, võrel kroomliistud puudu, üks pisike mõlk ja roostetab ka ikka. Pagassiluuk on vana tüübi oma, roostet vist polegi, aind värviparandusi on vaja teha. Vasakpoolsed uksed korralikud, roostet on ka veits juhiuksel. Parempoolne esimene uks tahaks natuke keevitamist.

Paku hind.
PALUKS PILDID TAHAKS NÄHE MILLINE ON
Ma saan aru kui sa teiste inimeste pärast ka natuke siin välja astud ja tahad,et ma pilte üles paneks, aga kui aind sina tahad näha siis tule vaata. Ma olen su naaber ometi.
Sisust ka pilte!
lisan siis ise pildid autost http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=26153 selline on auto
Nüüd on mootor ka autol maas.
Mootor alles ikka.
Läinud on differ, kojamehe süsteem, juhi aknatõstuk ja suunatulekang
Tagatuled läinud, mootor endiselt alles. Tulge võtke see mootor endale, suvel hea tiksuda.
Mis hinne mootoril koos käigukastiga?
250€ mootor koos kastiga.
Sisu ka veel alles, küsige juppe.