Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kas siin keegi autkeemiaga ka tegeleb? Teie kogemused?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
On siis tegelasi, kes miskit pakuvad?
Ennekõike huvitaks just korralik pigileotusvahend, pesuleotusvahend, šampoon.
Ja võiks olla suuremates kogustes (min 20l).

Ise olen senini kasutanud Wuerthi Pimeline leotuseks, millega olen rahul, kuid
ideaalset pigileotusvahendist ega šampooni leidnud ei ole.

Olen avatud pakkumistele ja arutelule.
Rolz, meie(loe AS Rivor) toome maale EinsZetti, Saksamaal ja Austrias valmistatavat autokeemiat, mis hõlmab just autovälihooldust. Samad tooted on al. 2010 suvest ka Lukoili uutes pesulates. Pigi pesu on saada nt 5l Teerentferner või aerosoolina Multi-Wash(mis on minu auto pagasnikus alati olemas), leotuspesu EinsZett Lotos ULTRA ISF on saadaval 25l pakendis.
Samuti on olemas 4 erinevat tüüpi vaha ning värvipuhastusained samast sarjast.
Alates klaasipuhastusainetest, klaasipoleerimisainest, kummihooldusainest, plastikupuhastusest, interjööri hooldusesainetest, nahahooldusainest, velgede pesuainest lõpetades rehvivahu, W99 üldpuhastusaine(sisepolstrid nt lagi), määrdeõlide ja mikrokiudlappidega jne jne.

Üs, anna teada, mis sind huvitab ning vaata ringi ka meie kodulehel http://rivor.ee/tooted_1Z.html , kus on Enamus väikepakenditest ka välja toodud.
Rivo, pane palun hinnad ka
5L Teerentferner pigileotus - ja kas see läheb otse peale või on kontsentraat? Ja kas seda saab ka 25L-sena?
25L ULTRA ISF - ja kas see on biolagunev?
Tean, et järgneva jutu eest "ainete" maale toojad ei suhtu minusse hästi.

Mina kasutan pigieemalduseks ehituskeemiat.
Kaubaliftil- white spirti, see vähe kangem
SEL-l - mineraaltärpentiini.

Pool tundi ja ca 4-5euri ja auto puhas.
Kõige odavam poole liitrine "vahend" on 6-7euri ja sellest ei piisa kevadise pigi eemaldamiseks.


Peace.
Janek.
Kodus kasutamiseks on hea ka piduripuhasti. Peale ja kohe maha, toimib mõned sekundid. Nime ei tea, kuid olemas on ka sarnane üldpuhastus aine, mis toimib isegi paremini ja toimeaine on pikem, mugavam puhastada. Sellega sai pigi maha ja kuivanud jogurtist ja haisust sai ka lahti.
(20-04-2012, 05:02 PM)Rolz Kirjutas: [ -> ]Rivo, pane palun hinnad ka
5L Teerentferner pigileotus - ja kas see läheb otse peale või on kontsentraat? Ja kas seda saab ka 25L-sena?
25L ULTRA ISF - ja kas see on biolagunev?

EinsZett on pühendunud just nimelt biolagunevate toodete arendamisele. ULTRA ISF on üks neist, mis on biolagunev ning see on kontsentraat - hinnaks 79,73 eur. Selle 25l kontsentraadiga pesed autosid mitu hooaega. Üks suurimaid eeliseid Einszettil võrreldes teiste keemiatega ongi see, et segamisvahekorrad keemiat silmas pidades on väiksed, st. enamuse segust moodustab vesi. Pigem tuleks ettevaatlik olla, et keemiat liiga palju ei ole, muidu pesed seda ainet tükk aega maha(On endal ette tulnud).

5l Teerentferner ei ole kontsentraat, küll aga sellega ei pea autot üle uputama, piisab heast pihustuspudelist, hinnaks 26,91 eur. 25l seda miskipärast EinsZett ei tee, ju siis ei ole mõtet.

Üldpuhastusaine W99 25l(kontsentraat) hinnaks: 68,77 eur.
Üldpuhastusaine W99 1l(kontsentraat) hinnaks: 4,19 eur.

1Z piduripuhastusainet on meil paraku ainult aerosoolis, kuid selle asendamiseks on meil STC piduripuhastusainet, mida on kahes pakendis:
25l - 56,07 eur
60l - 131,04 eur

STC käsipihusti (pumbaga) 1l - 18,66 eur
Piduripuhastusaine pigieemalduseks on parem just aerosoolis, vähemalt mulle tundub nii. Aine mõju lakile, pikaajalisel kasutamisel on muidugi küsitav.