Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: OSTAN varuosasid w210 99a
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere ostaks siis e200cdi w210 99a sedaan -esitiiva suunatulesi (oleks vaja valget ja kõrvalistuja poolset suunatuld kelle 2 suunatuld pakkuda olen ka huvitatud ).
Oleks veel udutulesid vaja ,siis oleks vaja esitulede pesureid koos nede pastikutega kust need pesurid välja tulevad.

MITTE HÄDAVAJALIKUD ASJAD
oleks huvitatud suunatuledega peeglitest (värv pole oluline)
oleks veel huvitatud esi disain tuledest (kui kellegil normaalse hinnaga pakkuda)
tagu disain tulesid
igasugused kroom liistud -mis on komplektsed ja sobivad w210le (üksikuid liiste mitte pakkuda)
esiklaas(vihma sensoriga)-hea oleks kui üleval oleks toon riba
esi võre- hea kui kroomist ääred oleks enda oma nttuke katki niiet kõik pakkumised tere tulnud

olen nõus asjade vastu andma cdboxi pioneer koos jutmetega ja kasett raadio oli ka pioneeri oma kuhu see cd box käib,veel pakkuda psp konsool 2 mängu töökorras karbi see peaks olema kõik asjad mis poest kaasa tulid ehk siis psp 1004,ja siis on vanem xbox pakkuda 6 mängu oli ka vb oli 7 Big Grin
kellel huvi millegi vastu olen nõus ära andma

KÕIK PAKKUMISED TEHA MULLE MB FOORUMI POSTKASTI KOOS HINDADEGA JA PILTIDEGA
või kase5@hot.ee
56377385 helistada mulle kallis kuna pole eriti eestis või smsi saata kellel kiireSmile
tere pakkuda tule pesurid koos plaqstidega ja parema tiiav suunatuld valget.