Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Lukku!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sõitnud ca. 50 000km. Võtsin välja kuna Differ läks katki ja mul ei lähe seda enam tarvis hetkel.
Telefon 56757487. Tükk asub valgamaal Tõrva linnas.
[Pilt: 33965-Picture_598.jpg]
[Pilt: 94676-Picture_599.jpg]
Mis seal on raud rauaga käinud ,või on mõned detailid puudu pildilt?
Pildi järgi on asi väga kulunud, kas reduktori lõhkumise ohtu pole???
Enamus deformatsiooni jälgi tekkis sellest et mul väikseid sateliite hoidev võll kuidagi pooleks läks, ma usun et selle lukuga difri lõhkumis ohu ei ole aga samas karantiid ka ei anna hind pole ka teab mis suur. Mul oma difris polnud nagu midagi väga remontida siis ma tegin ajutise lahenduse väikese keevitusega. Pildilt muudu pole midagi. Ma usun et minu differ läks selle nahka et panin sinna kunagi mingit paremat õli sisse ja see tilkus lihtsalt välja sõitsin päris pikalt ilma õlita.
(13-03-2012, 01:28 AM)hannes_s Kirjutas: [ -> ]Pildi järgi on asi väga kulunud, kas reduktori lõhkumise ohtu pole???

Kindlasti on oht olemas - karpi surutakse ikkagi laiali ja seda ei ole ette nähtud. Samas, ilmselt on see oht pigem teoreetilineRolleyes - mersul on korralik tugevusvaru.

Palju selle lukuga ketsi põletatud on? Võrreldes vabadifriga oli vedu libedal ilmselt oluliselt parem. Metall metalliga kontakti korral võiuks eeldada nii 30% lukku...
Päris ketastega lsd mõõtu välja ei anna aga libedal on abiks ikka jäärajal oli ka märgatav vahe kui 3 124ga peal olime. Minu käes on see ikka rängalt valu saanud, ja ca 50 000km mul difris olnud imestan üldse et minu käes mõni auto nii kaua vastugi peab, lukust rääkimatta. Aga ma arvan et see lukk kestab küll ja veel. Icon_razz
Müüdud, läks sõbra jääraja kutsikale.