Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 123w lähi-, kaugtuled
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
No niisugune probleem, et kauged ei hakka ümberlülitades hõõguma. Samas kangikest endapoole tirides lähevad hõõguma küll. Sai kontroll-lambiga kõik üke jalutatud. Vool ei jõua kaitsmettessegi. Vist tuleb se suur rele vasaku tiiva juures välja vahetada. Aga äkki keegi teab paremaid nõkse, või mingit lk elektriskeemiga 123w 230e tüübile?:help:
Minu 123-el küll tuledereleed ei ole.
No kurat kas ma pean siis selle kangikese rooli küljest ära kiskuma?
Ja mis tark karbike se vasakul esitiiva juures kapotti all on??
Kisu releel kate maha ja saad manuaalselt lülida releed ja näed kohe mida teeb.Võimalik, et lüliti oli juba hapu ja pandi relee vahele või teab mis.

Mul ka seal kandis relee aga see nagu mõeldud diisli eelsüüteküünaldele.
Tore on et diislitele mõeldud. Aint et se 123w230e põle mul mitte esimene bensukas ja teisel kah seal must rele sarnane karbike ja praegu nagu küll ei mäluta et sellel kaan ära käiks. Kattekaan oli sellel pael küll. Mudu vahetaks lihtsalt ära aga ei sobi üks 81a ja teine 83a.
Pole mersudel mingit tulereleed....aga otsige ikka, äkki leiate...ic
Kang on sul kutu, kogu probleem, need kipuvad ära kustuma....ja just et vilgutus toimib aga ümberlülitus mitte....
Eks tuleb siis se imelihtne kangike lahti kiskuda. Roolisamba katte tuleb ara võtta, ja nüüd küsimus - kudas?
osav oled, siis ei pea katet maha võtma
kaigas on kummilutiga
lutt maha
4-5 kruviga kaigas lahti
armatuurialune kate maha
leiad suure tulede pistiku
tõmbad välja ja siis kannatlikult meelitad juhtme välja
tinutad katkise kontakti kinni
ja paned tagasi Smile

ps. tagasi panna on kole

UZINo kiu enne osav ei olnud eks siis nüüd tuleb hakkata !!:hump: Pistikut armatuuri all  ka tean. Confusedmash:Eks hakkan pusima. :hump: