Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 2,6 118kw mootoriga mure
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mure on siis selline autoks on w124 260 89 aasta pill.Mure on selline üks päev panin auto käima käis ilusti käisin tiirul ära kõik oli ilus tore siis .Pärast läksin uuele tiirule siis pill hakkas pooma ja ei lähe kettase enam hästi mõtlesin pena on vähe kallasin peale. Ikka sama asi ja summutist tuleb pena hais ka välja nagu saaks palju peale.Aga samas tühi käigul käib jumala ilusti .Kas keegi teab milles võiks viga olla või mis võis tuksi minna
mul endal on kutsikas (190 ) 2,6 118 kw mootoriga.. Ja sinna eelmise omaniku ajal kallati vett paaki.. siis tekkis selline jama.. Väidetavalt asi pritsepeas olevas vees.. Öeldi mulle.. ma mõtlesin, et proovin niiskuse eemaldajaga sõita.. Mul auto otseselt ei poo aga hakkab puterdama kui laba põhja annad.. madala käiguga ja kõrgema pöördega läheb.. aga kõrgema käiguga ja madalama pöördega ( 2200 rpm ja annad talda ) hakkab huijaarima.
aga peale 130 km .. auto käib küll oluliselt ühtlasema pöördega.. aga jama ei ole veel ära kadunud.
Endal hakkas vähehaaval puterdama.. Ja kuskil 20km-ga suht null seisuni. Jõudsin remondi töökoja ette veel väga vaevaliselt ja garaasi enam ei sõitnud. Sammuti tühikäigul käis ilusti...
Pihusti süsteem oli endaomal umbes..
Selle lahendas siis Speedster-is vms " Hannes "