Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M: W 124 sedaan 2.0 bensiin,86.a. varuosadeks(Saaremaal)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tuttaval jäi siis masin seina äärde seisma ning ta plaanib seda vanarauda saata. Probleemiks oli ketipinguti,mis laiali läks ja ta ei viitsinud seda parandama hakata,kuigi uued osad pidid olemas olema. Niipalju veel,et auto kere on omadega otsas. Ära on viidud praeguseks esituled,kõik muu on alles.
Käisin tiiru ära ning tegin mõned klõpsud ka.
[attachment=5275][attachment=5276][attachment=5277][attachment=5278][attachment=5279]
[attachment=5280][attachment=5281][attachment=5282]
Edasine info nüüdsest omaniku enda käest.
53313487 Elmo
Istmesoojendused töötavad?
(29-02-2012, 07:12 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Istmesoojendused töötavad?

Ei tea,ta pole neid kasutanud eales.
(29-02-2012, 07:12 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Istmesoojendused töötavad?

Nii,uus info - istmesoojendused töötavad.
Ok. Mõtle siis mis maksavad. Kuid kindlasti vaja kogu komplekt. Juhtmed, releed, lülitid, pistikud ja ilma läbilõikamatta.
Istmeid ma ilmselt ei kasuta, vaid võtan ainult soojenduse elemendid välja, 124 pidi see lihtne olema.
Kes teab võib kommenteerida.
(01-03-2012, 11:25 AM)Laur Kirjutas: [ -> ]Ok. Mõtle siis mis maksavad. Kuid kindlasti vaja kogu komplekt. Juhtmed, releed, lülitid, pistikud ja ilma läbilõikamatta.
Istmeid ma ilmselt ei kasuta, vaid võtan ainult soojenduse elemendid välja, 124 pidi see lihtne olema.
Kes teab võib kommenteerida.

Mina ei mõtle midagi,hinna suhtes lepi omanikuga ise kokku,number piltide all olemas Nod
mina ei saand aru seda müüjat telefoni teel üldse !
(01-03-2012, 04:37 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]mina ei saand aru seda müüjat telefoni teel üldse !

Räägi asjast
tere ! huvitab auto tehniline pass ja reg numbrid ! uurige palju nad võivad maksma !
(02-03-2012, 01:36 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]tere ! huvitab auto tehniline pass ja reg numbrid ! uurige palju nad võivad maksma !

Omaniku telefon on piltide all olemas,lepi ise kokku.
(02-03-2012, 02:00 PM)Muhulane Kirjutas: [ -> ]
(02-03-2012, 01:36 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]tere ! huvitab auto tehniline pass ja reg numbrid ! uurige palju nad võivad maksma !

Omaniku telefon on piltide all olemas,lepi ise kokku.
tere kas esi tiivad olemas