Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: MB OM601 (2.0 d) mootorile turbo kollektorit
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vist sobiks kollektor, mis on ka pikema (rohkemate silindritega) moto küljest- et peale modimist külge sobitada.
Samuti võib pakkuda väiksemat turbot.

55592369
tartu
Ma võin customi teha, ilmselt ka sa ise, sest originaalis neid minuteada pole. R4 mootoritele pole turbolaadurit paigaldatud ju? Targemad dislahundid osavad paremini öelda, kui mu jutt tõele ei vasta.
Jamh, peale postituse tegemist jõudsin ise ka sellele järeldusele, aga jätsin igaks juhuks jätsin teema õhku.

(16-02-2012, 05:27 PM)hents99 Kirjutas: [ -> ]Ma võin customi teha, ilmselt ka sa ise, sest originaalis neid minuteada pole. R4 mootoritele pole turbolaadurit paigaldatud ju? Targemad dislahundid osavad paremini öelda, kui mu jutt tõele ei vasta.

Poldiaukude vahed erineva silindri väljalaske ümber on pisut erineval kaugusel, vähemalt om602-hel on. Mõõda flantsi mõõdud välja, lase mõnel CAD-is joonis teha ja laser lõikusele ilmselt üle 15€ ikka ei kulu. Kuigi jah esimese mõõtmise järgi tehtud flants ei pruugi kohe külge minna....torupoognad on 1,5€ tükk ja hakka keevitama.