Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: OM602 2.5 diisel 66kW plokikaan - võib pakkuda ka tervet mootorit
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ostan OM602 2.5 diisel 66kW plokikaane, peaks olema ikkagi 66kW mootori oma, 69kW on teistsugused pihustid ja pihustipesad jne.

Üldiselt mikropragudega (näiteks klapipesade vahel) pole mõtet väga pakkuda. Külge peaksid ka jääma klapid, kuna nad on klapipesadega juba ühte kulunud...

Kui kellelgi vedeleb mootor aga ei oma võtit millega plokikaane polte lahti keerata, siis see on endal olemas ja pole probleem.

Võib pakkuda ka tervet mootorit/mootoriplokki (vaid soodsatest olen huvitatud)

Et vahendan sõbra kuulutust, siis tel. 55649971 aga vastan ka PS-idele.
mul on väga soodne pakkumine
terve mootor 250euriga
55940333
Thumbsup

Kuna 500€ müüakse terve sõitev auto sama mootoriga, siis kaane hind võiks jääda ikka kenasti alla 100€
Mis juhtus tegid turboga vana kaane kõveraks? Eusa_naughty
(18-01-2012, 10:40 PM)arts24h Kirjutas: [ -> ]Mis juhtus tegid turboga vana kaane kõveraks? Eusa_naughty
Ei, ei, mul teine mootor naguinii tagavaraks ja mõlemil kaanetihendid vahetatud, kaan korrastatud.
Sõbra 190-nel plokikaanes mõra sees ja mõra ümbert koledasti ära ka ussitanud (tosool jõuab silindrisse), keevitus läheb liialt kalliks ja ei ole ju kindel kuidas asi õnnestub.
Kahjuks tundub et mõistliku hinnaga 602 kaaned on otsa lõppend.