Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: OSTETUD: W126 duoventiil
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.

Kuna soojendus autol jamab, tuleb välja, et vajab vahetust duoventiil. Tegemist on 87 aasta W126 SE-ga, kui see aitab. Originaal varuosa kood 1268300084.
Väga loodan, et kellegil vedeleb mõni ja ma ei pea originaalosa eest hingehinda välja käima.
B-varuosa ei pidanud enam tehtama, aga kui keegi oskab viidata ettevõttele, kes neid valmistab, oleksin ka väga tänulik.
Olen pakkumistele avatud villumaidla@gmail.com või PM.

Terv,
Oled sa proovinud puhastada?
Olen aru saanud, et puhastamine on mõttetult keerukas protseduur.
Kas oled seda ise puhastanud? Olen ma valesti aru saanud?
Seal oli vist mingi magnetklapi teema....... Mäletamist mööda pidi saama ka 124 oma vahele aretada, töökindlam.
Jah, magnetitega pidi see liikumine seal toimuma. Kuid kuskile pidi tekkima katlakivi ja siis lõpetab toimimise. Olen kuulnud, et 124 on sama jupiga probleeme olnud, töökindluse võrdluse vs 126 oma kohta ei oska kahjuks sõna sekka öelda.
Mul oli sama probleem W124 duoventiiliga. Lasin ka selle ühes remondikohas "ära puhastada", maksin raha, aga sellest oli abi ainult päevaks. Vahetasin ventiili uue vastu, tegu oli Boschi tootega. Kui huvi on, siis võin homme Boschi ja OE koodi panna, pilt on teises arvutis samuti olemas. Silma järgi vaadates on W126 ventiil teistsugune, kas W126 peale annab aretada W124 ventiili, ei oska ma ei öelda.
W124 on neid vähemalt 2 varianti. Ehk E-klassi oma ja enne E-klassi.
W126 ja W124 omad on veidi erinevad, paigutuse tõttu.

See, et W124 oma on töökindlam, kui W126, on müüt. Tegelikult on needsamad klapid veel väga paljudel autodel, kannavad minuteada ka ühte koodi, pistikud ja korpused on erinevad.

W124 oma on ehk rohkem töökindlam, sest W124 oma noorem (võid saada näiteks 1995a jupi), kui W126 (nt 1986).

Mina olen kõige rohkem murdunud klappidest kuulnud, vars murdub lihtsalt.

Endal on W126 omi 3 või 4tk, aga enne kui oma auto koos pole, ei loovuta neid, turul on õnneks W126 jupitajaid küllaga.
Tänud kõigile vastuste eest. Sain targemaks jälle natuke.
Ning tundub, et sain diilile ka, homme saan jupi kätte.
Kui jupp käes, siis lasen teema kinni panna.
Kaupo, tänud, aga ära hakka siis 124 oma näitamisega vaeva nägema, lähen kindla peale välja, otsin 126 oma.
Mina keeraks selle osa ostmisel sellel kaane maha ja vaataks, et klappide südamikul olevad kummimembraanid terved on. Ainult sellisena saab ta 100% korrektselt oma tööülesannet täita.
Lihtsalt teistele infoks, et (1987.a.) W124 duoventiil näeb välja selline:
http://www.bildelsbasen.se/?index=default&link=item&post_id=21069221
Bosch tootekood 1147412035, hinnaklass 130 €.