Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: tulede pesur koos kojameestega jamab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul on autol MB w124 ce tulede pesur koos tulede kojameestega, aknapesu vedeliku anuma juures on pump ka selle süsteemi jaoks, ja teine pump on aknapesu jaoks... ühesõnaga kaks pumpa on seal... Teoreetiliselt peaks kõik FUN olema ja asi töötama, sest kõik vajalik peaks nagu olema, et tuledepesu süsteem töötaks, aga ma ei leia ühtegi nuppu armatuuris ega kuskil, mis tulede pesu süsteemi tööle rakendaks... Küsimus siis selline, et kus on see nupp või lüliti mis paneb tulede pesurid tööle w124'l !?

kui nalja tahate teha minu auto üle nende nightrideri nuppude ja tulede suhtes siis hoidke parem naljad endale, sest ma sitaks vihane juba :pissed2: ja minu huumori soon on umbes... Ühesõnaga tahaks teadusliku lähenemist probleemile :help:
[quote=Matinator101]
Mul on autol MB w124 ce tulede pesur koos tulede kojameestega, aknapesu vedeliku anuma juures on pump ka selle süsteemi jaoks, ja teine pump on aknapesu jaoks... ühesõnaga kaks pumpa on seal... Teoreetiliselt peaks kõik FUN olema ja asi töötama, sest kõik vajalik peaks nagu olema, et tuledepesu süsteem töötaks, aga ma ei leia ühtegi nuppu armatuuris ega kuskil, mis tulede pesu süsteemi tööle rakendaks... Küsimus siis selline, et kus on see nupp või lüliti mis paneb tulede pesurid tööle w124'l !?

Pane lähituled põlema ja proovi siis.Eraldi lülitit küll ei ole.(enamus aütodel töötab ta nii)
tuled põlema jah ja koos aknapesuga peab toimima.

perses võib olla põhiliselt kolm asja: düüsid umbes, harjad räbalad või mootor(-id) küpsed (kõige kulukam, reeglina ei remondita, kuigi läbi ussim***i saaks). Tavaliselt valitakse viimasel puhul lihtsaim tee ehk kogu kupatuse disablemine.
jah see töötab kindasti nii ,et tuled põlema ja koos akna pesuriga..vähemalt minul ta nii toimib...mul on 300ce