Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Pidurid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mure siis selline, et piduri voolikud ei taha üldse vastu pidada, st, et lähevad koguaeg katki.Panen uue vooliku alla, sõidan mingi 1kuu ja siis voilaa jälle katki.Milles probleem?:help:

Edit: Tagumine parempoolne kipub siis läbi minema.
Äkki viga paigalduses, et väänavad ennast ise katki?? Ma ei tea muidugi kui statsionaarsed need tagumised voolikud on.
Või siis voolikud ise ebakvalikteetsed.
MarekV Kirjutas:Äkki viga paigalduses, et väänavad ennast ise katki?? Ma ei tea muidugi kui statsionaarsed need tagumised voolikud on.
Või siis voolikud ise ebakvalikteetsed.
Voolikuid olen ostnud nii silberist, automaailmast jne, vaevalt, et asi vooliku kvaliteedis on.Paigalduses ka ei tohiks nagu viga olla.Aga kas võib olla viga suportis?
Ei oska kuidagi loogiliselt seletada seda et suportis võiks viga olla.
Aga kuidas voolik katki on läinud?
Nagu survest auk sees või pooleks hoopis?
MarekV Kirjutas:Ei oska kuidagi loogiliselt seletada seda et suportis võiks viga olla.
Aga kuidas voolik katki on läinud?
Nagu survest auk sees või pooleks hoopis?
Ta murdub sealt ülevalt, kohe peale seda metalli(vt. pilti). Kusjuures ta ei jää sinna nagu pinge alla, väga ilusti istub, aga ikka läheb katki.Confusedad:

[Pilt: mbbrakehose.jpg]
kas sihukest ohtu pole et kuhugi vastu läheb auto öötsumisel.ja sellega löikab lihtsalt läbi.mul sihuke juhus olnu.
siimruz Kirjutas:kas sihukest ohtu pole et kuhugi vastu läheb  auto öötsumisel.ja sellega löikab lihtsalt läbi.mul sihuke juhus olnu.
Ei tahaks nagu uskuda, et kuhugi vastu läheb, murdub sellisest kohast, et seal nagu ei anna kuhugi vastu minna.
:help:
Ei oska nagu midagi teha, pm kui kellelgi tagumist parempoolset suportit müüa on siis võib mulle teada anda.
Ega sellel suportil kolvid kinni ei ole, mille voolik töölepingut üles ütleb kogu aeg?
Rolz Kirjutas:Ega sellel suportil kolvid kinni ei ole, mille voolik töölepingut üles ütleb kogu aeg?
Ei tohiks olla, seda sai vaadatud mingi pool aastat tagasi.Aga mul selline tunne, et seal vale suport, kuna vasakpoolsel oli õhutus julla üleval aga sellel suportil millel katki läheb on all see nippel(või oli asi vastupidi)
Nippel peab ikka üleval olema.
Kui nüüd õigesti mäletan, siis oli võimalik seda ka sassi ajada, st teise poole suport tagurpidi valele poolele panna.
Siit võivad ka sinu voolikuprobleemid alguse saada, et äkki ei anna siiski piisavalt liikuma.
jansal õigus, neid sai sassi ajada, nii et vahetda see ära ja suure töenäosusega on su probleem kadunud...
Äkki on kellelgi pakkuda mulle siis parempoolset tagumist suportit?
Äkki keegi oskab õelda kas mõne teise auto suport sinna sobib? Ntx W123´e?
Kadaka romulas pole kuue oma või? Või Imrel?
Karl Kirjutas:Kadaka romulas pole kuue oma või? Või Imrel?
Võimalik, et on aga Tallinna asja ei ole. Vaevalt, et nad seal postiga saadavad.