Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 190 E immobilaiseri mure ?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist,talve hakates on tekkinud selline mure mul,et keset sõitmist hakkab auto puterdama,lööb kütuse kulu lakke ning siis tuleb anda korraks või kauemaks gaasi,et hoida pöördeid seniks kuni puterdamine üle läheb.Vahest sureb välja ning saab panna uuesti tööle,vahest saab seda teha ainult immo nuppu vajutades(mis on signaga koos).
Samas selgus ka hiljuti,et üks küünla juhe laseb elektrit läbi,et kas viga võib hoopis selles olla?
Samas ka signa plokk tundub läbi olevat,kuna võtmega signa hääl peale keerata,siis jääbki tööle signa.
Endale tundub muidu,et see immo on ühendatud bensu pumbaga,sest vajutades nuppu,hakkab mingi asi pinisema kapoti all korraks.
Õhu filter sai juba kontrollitud ning see oli puhas,seega õhu puuduse võib vist välistada.Ei oskagi rohkem öelda,eks vestluses saab edasi asja uurida.
Ette tänades kes siis aidata viitsivad Smile
mul alles oli sarnane probleem, et jõnksutas/puterdas. mina vahetasin jagaja kaane ja rootori ning ühe vaakumi toru, nüüd asi ok. jagajakaas oli 25euri, rootor 4(vist) vaakumi toru 12 euri.
vaata kõik vaakumid üle, kui mõni voolik ära veninud või praod sees siis võib olla see mure allikaks.
(07-01-2012, 06:20 PM)DieForADequila Kirjutas: [ -> ]...
Samas selgus ka hiljuti,et üks küünla juhe laseb elektrit läbi,et kas viga võib hoopis selles olla?
...

Kui 1 juhe "üle taob" siis jah see segab mootori tööd.