Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Uksed lukus, võti murdus ära
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
kas keegi saab aidata.
m-b 89a 124
mure selles et panin uxed lukku. keskluk läx peale ja peale seda murdus võti.võti oli ainuke ja teis ei ole. auto on lukus. mure suur kuna auto on igapäevases kasutuses ja midagi ette võtta väga ei oska.kas on võimalik kuidagi avada et lõhkuma ei pea klaasi ega lukku..
Lukust siis kõvera nõelaga seda võtmeotsa kätte ei saa...?
(20-12-2011, 07:14 PM)stihl Kirjutas: [ -> ]Lukust siis kõvera nõelaga seda võtmeotsa kätte ei saa...?

ei saanud..
Tsitaat:
kus auto asub ? saan aidata kui leian aega !
(20-12-2011, 07:34 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]kus auto asub ? saan aidata kui leian aega !

Tallinnas Pelgulinnas. Oleks tõeliselt hea, kuna muidu jäävad jõulud saaremaal ära Confused

Käisin eile Pelgulinnas, ei näinud sellist autot...
(20-12-2011, 06:55 PM)meix17 Kirjutas: [ -> ]kas keegi saab aidata.
m-b 89a 124
mure selles et panin uxed lukku. keskluk läx peale ja peale seda murdus võti.võti oli ainuke ja teis ei ole. auto on lukus. mure suur kuna auto on igapäevases kasutuses ja midagi ette võtta väga ei oska.kas on võimalik kuidagi avada et lõhkuma ei pea klaasi ega lukku..

Lukusüdamik ise toimib? Või seepärast võti murduski, et südamik ei keera?

Odavaim on lüüa sisse tagaukse suur klaas - neid on romulad täis. Ning ilma selleta kannatab ringi sõita küll. Kiiludega ukseraami eemale painutades võib vigastada tihendeid ja ukseraami...
(21-12-2011, 08:52 AM)stihl Kirjutas: [ -> ]Käisin eile Pelgulinnas, ei näinud sellist autot...

mõõblimaja ees oleva maja ees.hall 200e endiselt:S
(21-12-2011, 09:44 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(20-12-2011, 06:55 PM)meix17 Kirjutas: [ -> ]kas keegi saab aidata.
m-b 89a 124
mure selles et panin uxed lukku. keskluk läx peale ja peale seda murdus võti.võti oli ainuke ja teis ei ole. auto on lukus. mure suur kuna auto on igapäevases kasutuses ja midagi ette võtta väga ei oska.kas on võimalik kuidagi avada et lõhkuma ei pea klaasi ega lukku..

Lukusüdamik ise toimib? Või seepärast võti murduski, et südamik ei keera?

Odavaim on lüüa sisse tagaukse suur klaas - neid on romulad täis. Ning ilma selleta kannatab ringi sõita küll. Kiiludega ukseraami eemale painutades võib vigastada tihendeid ja ukseraami...
pean sõitma saarele jõuludex lasteha ja ei taha lapsi panna sellisesse autosse kus kile või midagi sellist on... külmetavad äkki.. ja romula jaox ei ole hetkel enam aega

Kui võti on sees, siis annab peene otsaga näpitsatega lukk lahti keerata?
Lukuabi on ka lahendus.
(21-12-2011, 09:44 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(20-12-2011, 06:55 PM)meix17 Kirjutas: [ -> ]kas keegi saab aidata.
m-b 89a 124
mure selles et panin uxed lukku. keskluk läx peale ja peale seda murdus võti.võti oli ainuke ja teis ei ole. auto on lukus. mure suur kuna auto on igapäevases kasutuses ja midagi ette võtta väga ei oska.kas on võimalik kuidagi avada et lõhkuma ei pea klaasi ega lukku..

Lukusüdamik ise toimib? Või seepärast võti murduski, et südamik ei keera?

Odavaim on lüüa sisse tagaukse suur klaas - neid on romulad täis. Ning ilma selleta kannatab ringi sõita küll. Kiiludega ukseraami eemale painutades võib vigastada tihendeid ja ukseraami...
südamik keerab... uxed läxid ilusasti lukku. aga ma ei tea. võti oli vist mõraga ei tea täpselt aga pool võtit sääl sees on.. ja la lahti ei saa
(21-12-2011, 12:34 PM)meix17 Kirjutas: [ -> ]südamik keerab... uxed läxid ilusasti lukku. aga ma ei tea. võti oli vist mõraga ei tea täpselt aga pool võtit sääl sees on.. ja la lahti ei saa

Siis pole ju muret - kruvikeerajaga (või taskuhoaga vms.) peaks lahti saama. Kui ukse saab lahti, siis saab südamiku välja võtta ning edasi on juba lihtne peenmehhaanikutöö puhta laua taga.

Ning esimese asjana tuleb siis minna uusi võtmeid tegema. Murdunud tüki järgi vast teevad ära.

Aru ma ei saa inimeste hulljulgusest - mina küll ei julge ühe võtmega autot tarbida..
Kui junn murdus sisse kas siis ei saa see teinepool mis käes on järele torgata ja lahti keerata??
(21-12-2011, 12:39 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(21-12-2011, 12:34 PM)meix17 Kirjutas: [ -> ]südamik keerab... uxed läxid ilusasti lukku. aga ma ei tea. võti oli vist mõraga ei tea täpselt aga pool võtit sääl sees on.. ja la lahti ei saa

Siis pole ju muret - kruvikeerajaga (või taskuhoaga vms.) peaks lahti saama. Kui ukse saab lahti, siis saab südamiku välja võtta ning edasi on juba lihtne peenmehhaanikutöö puhta laua taga.

Ning esimese asjana tuleb siis minna uusi võtmeid tegema. Murdunud tüki järgi vast teevad ära.

Aru ma ei saa inimeste hulljulgusest - mina küll ei julge ühe võtmega autot tarbida..
aga juhipoolne väga ei funka. kui siis kunde ja pagass.ma suht alles sain selle auto... ja nii mulle anti.. mõte käis küll peast läbi et peax teise ka tegema. aga jah sinna mu mõte jäigi
(21-12-2011, 12:45 PM)meix17 Kirjutas: [ -> ]aga juhipoolne väga ei funka. kui siis kunde ja pagass.

Oot, Sul on võti murdunud mittetoimivasse lukku? Siis on keerukam.

Suhtle kasutajaga Stihl - ilmselt on tema lähim ja varustatuim kodanik sellise auto avamiseks. Ning tunneb 124 piisavalt hästi.

Iseasi, kas ka odavaim...
(21-12-2011, 12:51 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(21-12-2011, 12:45 PM)meix17 Kirjutas: [ -> ]aga juhipoolne väga ei funka. kui siis kunde ja pagass.

Oot, Sul on võti murdunud mittetoimivasse lukku? Siis on keerukam.

Suhtle kasutajaga Stihl - ilmselt on tema lähim ja varustatuim kodanik sellise auto avamiseks. Ning tunneb 124 piisavalt hästi.

Iseasi, kas ka odavaim...
ei tõõtavas....
(20-12-2011, 07:22 PM)meix17 Kirjutas: [ -> ]
(20-12-2011, 07:14 PM)stihl Kirjutas: [ -> ]Lukust siis kõvera nõelaga seda võtmeotsa kätte ei saa...?

ei saanud..
Tsitaat:

No peab saama küll, kas just nõelaga, või vastava traadiga, või veel millegagi, kui ise ei saa kutsu lukuabi. Olen ise samas situatsioonis olnud ja hakkama saanud.
Vaja on ainult aega ja rahu.
kui klaasi sisselööd, teibi klaas kinni, vähem koristadaNod
Nii tõesti Saaremaale ei saa. Terve päeva oled juba raisanud. Kui ise toime ei tule, siis puksiiriga remonti. Selle aja peale oleks juba luku järgi ka uus võti tehtud ja klaas vahetatud.
(21-12-2011, 12:59 PM)meix17 Kirjutas: [ -> ]
(21-12-2011, 12:51 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Oot, Sul on võti murdunud mittetoimivasse lukku? Siis on keerukam.
ei tõõtavas....

Siis peaks teoorias lukk avanema. Enamasti murduvad võtmed just astme kohalt, jättes muukide avamiseks vajaliku osa tervikuna paigale. Seega, proovi millegi sobilikuga keerata...

Võid ka proovida ettevaatlikult köndiga keerata. Soovitan sisse pistes ettevaatlikult toimetada, samal ajal kergelt lahti keerates - kui lükata murdunud osa liiga sügavale, siis läheb huvitavaks.

Välja tirimiseks sobivad pinsetid, nõel ja traat ilmselt ei haagi taha.
(21-12-2011, 05:40 PM)virgo Kirjutas: [ -> ]Nii tõesti Saaremaale ei saa. Terve päeva oled juba raisanud. Kui ise toime ei tule, siis puksiiriga remonti. Selle aja peale oleks juba luku järgi ka uus võti tehtud ja klaas vahetatud.

Äää ütle miskit - võibollat on kodanik juba ammu auto lahti muukinud, lihtsalt meie jahume siinWink Ning pealegi - inimeste varaline võimekus ja töökoht on erinevad. Mõnel võib olla terve päev aega arvuti taga istuda, kuid puksiir+klaas+remondiarve (kui lihtne võtmemurdumine südamikku tekitab probleeme, siis klaasivahetust ka ju ei ei tee) oma 50+ euriga on märkimisväärne summa...
teema lõppenud.... auto on lahti ilma katkiste akendeta...
tänud m-b foorumit kes nõu antsid ja eriti kasutajat (arturmalcik)
Lehti: 1 2