Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O:W124 nupud ja keredetailid.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.
Vaja oleks siis järgimsed osad:

El istme (juhi oma) liigutamiseks vajalikud nupud koos lülititega, edasitagasi, seljatugi ja peatugi.

Tagumine juhipoolne uks ja parempoolne esitiib(kõrvalistujapoolne).

aastaks 1994.

hobiautod@hot.ee
Said auto tööle ilmselt?
on pakkuda sellist tiiva 45euriga
originaal parem esitiib hingedega ,roostet ja auke pole ! natukene mõlkitud oli , praegu sellises korras !
55940333
[Pilt: 86596-DSC06345.JPG]
(04-12-2011, 10:35 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Said auto tööle ilmselt?

Tänud Laurile: Mõnikord asub abi lähemal kui oodata oskadSmile Süda tuksub ja mootor töötab ühtlaselt. Juu oli see toru juba ennem täielikku purunemist vigane.

Täna läks auto täis hooldusesse. Loodame siis, et saan kõik vajaminevad jubinad ka kokku ning varsti värvimisse saata.

Kahju muidugi, et see mis see auto tegelikult olema peaks on ära ratsitud ja diiseldatud.
Uks olemas,
Nüüd siis uued asjad mis vaja läheb.

Salongi ventikas, spidomeetri plokk tavaline diisli oma suure kellaga.
Mul pole vist pakkuda, kuid miks sa tahad ilma tahokata?
(10-12-2011, 07:06 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Mul pole vist pakkuda, kuid miks sa tahad ilma tahokata?

No mis ma sellest economaiserist ja tahokast ikka vaatan, hetkel need olemas kuid ei tööta. Spidomeeter valetab hetkel +10 .

Kiire küsimus ka: Milleks olid mõeldud keskkonsoolis olevad nupud 1,10,100 ja 1000 ning poolkaared ning mingi tähed.
Lisaks kas aknapesupaagi soojendus on mingi special lisa läbi veesärgi. On olemas kuid lahti lammutatud. Ja millised võimalused on bensu webasto diiseldamine. Kas on võimalik teostada mingi lisapaagiga.
Üldiselt bensu webasto diiseldamine ei olegi niisama lihtsalt võimalik. Saad teda kasutada ainult selle kütuseliigiga millele teda on tehtud. Seega ainukeseks rahakotisõbralikuks versiooniks ongi lisapaak niiumbes paarikümne liitrine et liiga tihti täitma ei peaks...