Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB 300D 124 93a
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Nunii, panene oma nunnu ka siia üles.

auto aastast 1993
sedaan
automaatkastiga
R6 3,0 diisel - fööniga ökomootor 81 kw
tume korralik sisu
el lisadest kahjuks ainult luuk+ peeglid, kuid soov on panna ka aknad.
airbag

Mootor nurrub ideaalselt, kast töötab laitamtult ja kere on 100% roostevaba.

Praeguse seisuga on auto juures tehtud järgmist:
1. uued valud+rehvid 215/55/R16
2. uued tuled: ette, et pimedal ajal ka teele jääks, taha smoke´d, valged suunad ette ja ka tiivale. kõik paigaldatud tuled on tutikad
3. tagakardin
4. täissüntõli+uued filtrid
5. uus stereo+kõllid

Tarvis oleks veel:
1. vahetada üks laagrike roolisüsteemis
2. talverehvid osta + värvida talve valud(R15)
3. et sisu säiliks paremini, osta istmekatted, mis SOBIKSID uksepolstritega jne
4. jne jne jne
palusin Andresel pildid ka üles panna. siis saavad ka teised pilgu peale visata.

edit: Lisasin pildid (Andres)
v2ga ilus, tuled sobivad ilusti! edu! :xmb:
Tõesti väga kena põka... õnnitlused [Pilt: beer.gif]

Aga vaata, et sa siis vanatüübi nina ära ei vaheta, praegu näeb lihtsalt vägahea välja Smile
voah, et nagu totaalne muutumine jah :cool2: tubli töö välimuse kallal, hoopis teine kui... ta veel minu käes oli :bigsmile: Kindlasti sinusuguse peremehe käes kestab see põka kaua kaua. Niiet palju kilomeetreid talle veel!
võsakunn Kirjutas:palusin Andresel pildid ka üles panna. siis saavad ka teised pilgu peale visata.

edit: Lisasin pildid (Andres)

Suured tänud sulle Andres.

juhuks kui keegi veel aru ei saanud, siis kahel esimesel pildil on nunnu veel n.ö. totaalse muutumise eel ehk siis sellises seisus nagu ma ta sain.
zeka Kirjutas:v2ga ilus, tuled sobivad ilusti! edu! :xmb:

tänud

töö juures hea parkida sedasi, et kogu aeg silma all - nii hea vaadata.
kas pole ralak? Cool
sm. pelle Kirjutas:Tõesti väga kena põka... õnnitlused [Pilt: beer.gif]

Aga vaata, et sa siis vanatüübi nina ära ei vaheta, praegu näeb lihtsalt vägahea välja Smile

ole mureta, sellist plaani pole.
kusjuures scrat ka ütles, et temale meeldib samuti vanakooli nosu palju rohkem kui feissi oma(scratil 300td 124) ja ma ise ka samal arvamusel
ralak Kirjutas:voah, et nagu totaalne muutumine jah :cool2: tubli töö välimuse kallal, hoopis teine kui... ta veel minu käes oli :bigsmile: Kindlasti sinusuguse peremehe käes kestab see põka kaua kaua. Niiet palju kilomeetreid talle veel!

hehheee. krt, ma mäletan küll veel, kuidas sa hakkasid vastu punnima tookord, et ehk ei müükski mulle jne, kuigi olime koos välja otsinud netist. et said nii hea pilli kätte ja selline paras endale ratsutamiseks. huhhh, õnneks läks õnneks kõik:biggergrin:
ralak, nüüd pead ka oma taadi muuseumieksponaadile väikese investeeringu tegema ja siis ka välimus tasemel. see vanakooli originaalvalu ei kära ikke kuidagi.
võtadki õppelaenu Confusedilly: ja selle nutsuga peaks vajalikud asjad tehtud saama
hehheee. krt, ma mäletan küll veel, kuidas sa hakkasid vastu punnima tookord, et ehk ei müükski mulle jne, kuigi olime koos välja otsinud netist. et said nii hea pilli kätte ja selline paras endale ratsutamiseks. huhhh, õnneks läks õnneks kõik:biggergrin:
ralak, nüüd pead ka oma taadi muuseumieksponaadile väikese investeeringu tegema ja siis ka välimus tasemel. see vanakooli originaalvalu ei kära ikke kuidagi.
võtadki õppelaenu Confusedilly: ja selle nutsuga peaks vajalikud asjad tehtud saama
[/quote]

õpekas...icc, no õigus jah mul need võimalused taas magistrantuuris nüüd :lol:
aga nagu sa tead, pole ma eriline laenaja tyyp.
Kle jah, sesuhtes et taadi muuseumieksponaadile tuleb ka sama ilukuur vist teha - selline velg sobib 4-le ülihästi, smoked kindlasti taha, ruloo on olemas ning esituled kah plaanis mingid tervemad ja selgemad paigaldada siis peaks kärama küll.
nunii, peab midagi välja mõtlema selle kellablokiga. see oranz värv on suht kole ikka seal seieritel ja kelladel. ehk oskab keegi soovitada midagi või on isegi piltmaterjali tehtust. ise mõtlesin värvida seierid punaseks ja taustvalgus siniseks. või on kellelgi miski parem idee. kõik ideed oodatud.
Kui tahad kasutada sinist valgust tuleks originaal taust vahetada valgust peegeldava valge taustaga. Keskkonsoolis valgustuse värvi vahetamine juba natuke lihtsam.
Mul kusagil olemas ka 3disla kellad arvutis.
Kuigi sinine valgustus suht jube, eriti kui pead pikalt pimedas sõitma.
Asi on maitses Confusedmash:
nunii
sai nokitsetud nunnu kallal pühapäeval mõnedki tunnid ja laagrike roolisüseemis korras.

soov oleks külge aretada el aknad, kuid ostukuulutusele pole keegi vastanud veelConfusedad:

logareid tahaks ka panna talveks, kuid ei tea kes neid äriks mulle

muidu on nunnu vinks-vonks

logareid tahaks ka panna talveks, kuid ei tea kes neid äriks mulle


kadaka autoturult leiad neid....tavaliselt seal kaks müüjat kindlasti...ise kõikidele autodele sealt soetanud
koorti Kirjutas:logareid tahaks ka panna talveks, kuid ei tea kes neid äriks mulle


kadaka autoturult leiad neid....tavaliselt seal kaks müüjat kindlasti...ise kõikidele autodele sealt soetanud

hinnaklassi oskad öelda?
võsakunn Kirjutas:
koorti Kirjutas:logareid tahaks ka panna talveks, kuid ei tea kes neid äriks mulle


kadaka autoturult leiad neid....tavaliselt seal kaks müüjat kindlasti...ise kõikidele autodele sealt soetanud

hinnaklassi oskad öelda?
kevadel olid veel 800 eeku komplekt....
kas tartu kandis ei ole kellegi liikumas logareid?
nüüd siis olemas ka 2x el aken. hakkab juba looma. nagu valgeinimese auto. konti pole, kuid õnneks ei oska ka puudust tunda viimasest(samas automaadist ei osanud ka enne proovimist puudust tunda )
sai just vahetud õli - poolsünt sisse.
aga jah, mootor nurrub ikke megavaikselt - ei miskit tõukuritiksu ega muud kõrva häirivat müra.

krt, sai ralakiga käidud punnsilma proovimas ja nüüd on selge - SEE OLI VÄGA SUUR VIGA Smile nüüd liiguvad mõtted kahtlases suunas ja rahakott ei ole selle suunaga üldse rahul...
Ära ütle, et tahad oma vihase W124 mingi nunnu punnu vastu vahetada? Olen küll viimasel ajal rohkem hakanud punnut seedima, kuid W124 tasemele ta välimuses ikka ei küüni. Ja vist mitte ka vastupidavuses. Aga noh, maitse asi. Kellele ema, kellele tütar!
ma tahtsin just teada, kuidas see 100kW põkamootor 210 keret ka liigutab, 130kW-ga olen tegelt sõitnud küll ja küll ning see on järgmine asi, mis ma endale igapäevaliikuriks ostan... või siis 2,9 td.
Tavaline 124 on super tööloom küll ja odav üleval pidada kui palju ringi paarutamist aga minu jaoks hakkab see mudel ammenduma juba, kõik on vist ära proovitud peale E_500 :cool2: ...bensud ja dislad, mõned pikemalt, mõned lühemalt olnud. Aeg edasi liikuda!
C-klass ei eruta nagu üldse, pangale ka orjaks ei hakata, et miskit uuemat vaadata, niiet järgmine samm vast ongi 210 E-Klasse ette võtta :hump:
Lehti: 1 2